باشگاه های لیگ برتر با تهدید اضافی مالیات بر بازیکنان دستمزد

باشگاه های لیگ برتر که با استفاده از پول دولت برای حقوق غیر بازی کردن کارکنان در حالی که در ادامه به پرداخت بازیکنان خود دستمزد می تواند ضربه توسط یک مالیات جدید است.

جولیان شوالیه که صندلی به انگلیسی, دولت, دیجیتال, فرهنگ, رسانه, و, ورزش, کمیته, ابراز خود “ترس” در باشگاه با استفاده از دولت را طرح کردند که تضمین 80 درصد از حقوق و دستمزد برای کارکنان به حداکثر £2,500 ($3000) در ماه است.

تاتنهام نیوکاسل و نوریچ تا کنون گفت: آنها با استفاده از این طرح برای عدم پخش, کارکنان, اگر چه نوریچ بالا خواهد شد تا دولت سهم خود را به اطمینان 100 درصد حقوق پرداخت می شود.

لیگ برتر در گفتگو با حرفه ای بازیکنان فوتبال’ Association (PFA) اما هیچ کاهش را تا کنون مورد توافق برای بازیکنان حقوق.

“من نوشتن برای بیان ترس من در تصمیم خاصی PL باشگاه کردند به غیر از بازی کردن کارکنان در حالی که در ادامه به بازیکنان پرداخت. این دو لایه سیستم از نظر اخلاقی اشتباه است” گفت: شوالیه در نامه ای خطاب به لیگ برتر مدیر عامل ریچارد کارشناسی ارشد.

“هدف از Coronavirus کار موجود طرح است نه برای حمایت از اقتصاد باشگاه های لیگ برتر.”

نایت پیشنهاد کرده است یک “مالی جبران” که در آن خزانه recoups نسبت پول به باشگاه پرداخت به بازیکنان اگر هیچ تغییر رویکرد است.

برایتون روز پنجشنبه اعلام کرد که رئیس اجرایی پل باربر مدیر فنی دن Ashworth و مدیر گراهام پاتر گرفته اند “قابل توجه داوطلبانه پرداخت برش” برای سه ماه آینده.

“این است که برای کمک به (صاحب) تونی (بلوم) برای اطمینان از هیچ یک از ما کارکنان هسته رنج می برند دستمزد کاهش طول این دوره مشخص برای کسب و کار ما” گفت: آرایشگر.

“ما در نظر خودمان را به بود بسیار خوش شانس به کار برای بهترین باشگاه ها در سخت ترین زمان پس از آن به طور کامل مناسب است که ما بازی بسیار کوچکی در کاهش بار مالی.”

بورنموث مدیر ادی هاو اول شد برجسته لیگ برتر بازیکن یا مدیر را داوطلبانه دستمزد قطع در روز چهارشنبه.

تاتنهام رئیس Daniel Levy به نام بازیکنان به انجام “کمی خود را برای فوتبال اکو سیستم است.”

بازیکنان در بارسلونا گرفته اند 70 درصد قطع پرداخت در حالی که یوونتوس تیم ملی توافق کرده اند که برای جلوگیری از دستمزد خود را به مدت چهار ماه.

فوتبال در انگلستان است به حالت تعلیق تا آوریل 30, اما یک جلسه از باشگاه های لیگ برتر روز جمعه است که انتظار می رود به فشار است که تاریخ بیشتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر