باشگاه های لیگ برتر موافق به بازگشت به کوچک-گروه آموزشی از روز سه شنبه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لیگ برتر انگلستان پرواز بالا رقابت های فوتبال گرفته شده اولین گام خود را نسبت به بازگشت به بعد از لیگ متوقف شد در ماه مارس با توجه به گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس. این باشگاه در روز دوشنبه توافق کردند که برای بازگشت به گروه های کوچک آموزش بسیار تحت پروتکل های دقیق است که کمک خواهد کرد که نگه داشتن هر کس درگیر در فعالیت امن است.

لیگ برتر با صدور بیانیه ای پس از این دیدار که بخوانید:

“لیگ برتر سهامداران امروز رای دادند به اتفاق آرا به بازگشت به گروه های کوچک آموزش از فردا بعد از ظهر اولین گام در جهت شروع مجدد لیگ برتر هنگامی که امن برای انجام این کار.

گام اول بازگشت به آموزش پروتکل را قادر می سازد به جوخه های قطار در حالی که حفظ اجتماعی فاصله. تماس با ما آموزش است و در عین حال مجاز است.

این اولین مرحله توافق شده است و در حال مذاکره با بازیکنان و مدیران لیگ برتر باشگاه پزشکان و کارشناسان مستقل و دولت است.

سخت پروتکل های پزشکی از بالاترین استاندارد اطمینان حاصل شود همه را برمی گرداند به آموزش در محیط امن ممکن است.

سلامت و خوب بودن از همه شرکت کنندگان برتر لیگ را در اولویت و بازگشت امن به آموزش گام به گام روند.

مشاوره کامل خواهد شد در حال حاضر همچنان با بازیکنان و مدیران باشگاه PFA و LMA به عنوان پروتکل به صورت کامل-تماس با آموزش توسعه یافته است.”

لیگ بوده و با هدف بازگشت تا اواسط ماه ژوئن اما مربیان و بازیکنان ابراز نگرانی خود را در مورد عدم آموزش برای بازیکنان قبل از بازگشت به کامل تکامل یافته عمل است. بوندسلیگا آلمان از سوی دیگر شد اولین با مشخصات بالا فوتبال اروپا لیگ به پا زدن کردن اقدام در پشت درهای بسته با مسابقات وقوع بیش از آخر هفته.

بریتانیا وزیر فرهنگ الیور Dowden امیدوار است که در لیگ خواهد بود قادر به پاسخگویی به آن هدف از اواسط ماه ژوئن راه اندازی مجدد.

“من تا به حال برخی بسیار سازنده و بحث های روز پنج شنبه با FA, EFL (English Football League) و لیگ برتر” Dowden گفت: آسمان, اخبار روز دوشنبه با توجه به Agence France Presse.

“ما سخت در حال کار با آنها را امتحان کنید و آن را از پشت هدف برای اواسط ماه ژوئن اما شماره یک آزمون عمومی ایمنی.

“آنها مانند بسیاری از ورزش های دیگر ما به دنبال در بازگشت در پشت درهای بسته ملاقات با بهداشت عمومی انگلستان چندین بار به نگاه در ایمنی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>