نسخه پنجم از لیگ برتر بدمینتون لیگ این است که تمام توان خود را برای بزرگترین مسابقات به عنوان دو تا از بهترین shuttlers, PV, Sindhu و تای تزو یانگ را به صورت خاموش در برابر یکدیگر در بسیاری انتظار برخورد بین دو سال قهرمان حیدرآباد شکارچیان و بنگلور رپتورز در GMC Balayogi امتحانات ورزشگاه سرپوشیده.

با تای و Sindhu سازماندهی دو از مهمترین enthralling مسابقات در BWF World Tour در سال گذشته شور و هیجان برای این برخورد بالا بود همیشه از این حراج برای نسخه پنجم از لیگ برتر برگزار شد و هر دو نامیده روبرو می شوند به عنوان سخت ترین مسابقه است.

Sindhu کردم بهتر از جهان شماره 2 در راه خود را به عقد تاریخی مدال طلا در مسابقات قهرمانی جهان است و او بسیار آگاه است که چین تایپه آس نمی تواند چیزی کمتر از یک سفت چالش حتی در PBL.

“تای است که همیشه سرگرم کننده را به بازی در برابر. آن را آسان نخواهد بود. اما ما خواهید بود در حال بازی در مقابل خانه ما جمعیت. دیروز ما تا به حال چند زیان اما به طور کلی ما برنده کراوات. آن را برای رفتن به یک مبارزه خوب فردا (جمعه). من واقعا به دنبال به جلو به آن گفت:” قهرمان جهان.

با دفاع از قهرمانان رپتورز درد و رنج از دست دادن در هر یک از سه روابط تا کنون سابق جهان شماره 1 می داند اهمیت پیروزی در برابر جهان شماره 6. پیروزی در برابر Sindhu خواهد بود بسیار مهم برای کمک به نوبه خود در اطراف و اقبال از سال گذشته قهرمانان.

“هنگامی که شما مقایسه فردا (جمعه) مسابقه با بازیهای دیگر ما در این سفر این است که بسیار یک متفاوت است. به دلیل این است که PBL ما باید به کار همراه با اعضای تیم ما طوری است که رپتورز مدیریت برای به دست آوردن یک پیروزی. آن را بسیار مهم برای ما پیروزی در این بازی گفت:” تای.

برای Sindhu پیدا کردن اعتماد به نفس خود را و محکومیت در دادگاه ضروری است. با وجود حیدرآباد شکارچیان شروع خانه خود پا با پیروزی 2-1 در برابر شمال شرقی رزمندگان المپیک ریو مدال نقره را ندارد همان سرنوشت. پس از از دست دادن در برابر جهان شماره 10 میشل لی, هند ace می داند هر چیزی کوتاه از او در بهترین فرم کفایت نمی در برابر کسی که یک 12-5 رکورد در برابر او.

“بله من دیروز از دست داده اما در عین حال مهم برای حرکت به جلو و نگاه به آینده. من را تصحیح اشتباهات من در جلسه آموزش و آماده هستم تا به تمرکز بر روی بازی بعدی گفت:” Sindhu.

و جمعیت پشتیبانی می تواند عامل تصمیم گیری با شکارچیان بازی در خانه و تای آن را می داند واقعا خوب است. اعتراف عشق او را برای هند و چین تایپه shuttler امیدوار بود او را بیشتر حمایت و طرفداران برای تشویق او به عنوان به خوبی.

در حالی که در دادگاه این دو شدید رقبا مبارزه سخت برای هر نقطه دو سهم یک رابطه دوستانه در خارج از آن.

“در دادگاه ما یک رقابت زیرا هر دوی ما می خواهیم به داد ما و برنده شدن در این مسابقه. در خارج ما بزرگ گاه به گاه عادی و دوستان ما به اشتراک گذاشتن یک پیوند با یکدیگر” نشان داد Sindhu.

در حالی که Sindhu در مقابل تای برخورد خواهد شد دب اصغر از همه چشم بنگلور رپتورز خواهد بود به شدت امیدوار به پایان خود winless خط و مسابقات قهرمانی جهان مدال برنز سای Praneeth فرم می تواند یک تفاوت واقعی ساز است. سای بریده تا اولین پیروزی این فصل پنجم در رپتورز’ جدید ترین کراوات در برابر پونا 7 مطلب در لکنو که باید تقویت اعتماد به نفس خود را.

از حیدرآباد دیدگاه آنها را دوست دارم برای دیدن جهان No. 42 Daren Liew خود را برنده شتاب از شکارچیان’ آخرین بازی به عنوان آنها نگاه به جلو به دادن خانه طرفداران درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de