مردم با لینک های سفر به چین, ایران و ایتالیا برای اختصاص نزدیک به دو سوم از اولیه Covid-19 موارد در خارج از سرزمین اصلی چین در قبل از همه گیر دوره بین 31 دسامبر و مارس 10, یک مطالعه جدید در مجله پزشکی لانست می گوید.

این مطالعه برای اولین بار در نوع خود برای استفاده عموم در دسترس جهانی مورد داده ها برای توصیف سفر قرار گرفتن در معرض و مورد خوشه ویژگی در میان اوایل Covid-19 موارد در کشورهای مختلف آشکار که در آن موارد برای اولین بار از Covid-19 خارج از چین ممکن است سرچشمه گرفته و بر اساس مورد تاریخ سفر. این مطالعه همچنین نشان داد چهار خوشه های بزرگ و شیوع بیماری باعث شده در کشورهای مختلف مرتبط با “انتقال مبتنی بر ایمان تنظیمات”.

رمان کروناویروس اولین بار در شناسایی مرکزی چین در شهر ووهان در استان هوبئی در اواخر سال گذشته قبل از پخش در چین و پس از آن راه اندازی بدترین جهانی همه گیر در سال های اخیر سابقه. دانشمندان شده است تحقیق چگونه این ویروس به سرعت در حال گسترش خارج از چین مارس به بعد زمانی که سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد و آن را یک بیماری همه گیر.

همچنین بخوانید: چین سیاهههای مربوط به یکی دیگر از 105 Covid-19 نفر در موج جدید سکوت در مورد ویروس لینک در سین کیانگ

این مطالعه جدید منتشر شده در چهارشنبه در بیماری های عفونی لانست مجله گردآوری اطلاعات در دسترس عموم از قبل از همه گیر دوره تا مارس 10 روز قبل از زمانی که اعلام کرد که آن را یک بیماری همه گیر.

“از اول تایید Covid-19 مورد در هر کشور آسیب دیده در خارج از سرزمین اصلی چین تقریبا دو سوم به لینک های سفر به ایتالیا و چین و یا ایران. مطالعه نشان می دهد 1 در 4 از این موارد در ایتالیا سرچشمه گرفته و 1 5 در چین” محققان دریافتند.

این مطالعه گفت که بسیاری از خوشه های کوچک از خانواده انتقال گزارش شده در میان اوایل موارد اما خوشه های شغلی و جامعه تنظیمات تمایل به بزرگتر—حمایت از نقش فیزیکی فاصله به سرعت گسترش Covid-19. محققان رفت و از طریق اطلاعات موجود از 99 کشور جهان از جمله هند است.

تا آنجا که سه چهارم یا 75 کشور در خارج از سرزمین اصلی گزارش اولین Covid-19 مورد در افرادی که “…به تازگی از سفر به یک کشور آسیب دیده—با تقریبا دو سوم از این موارد مرتبط با سفر به ایتالیا (27 درصد), چین (22%) یا ایران (11%)” با توجه به تحقیقات جدید است. اتفاقا در ماه ژانویه دو تایید موارد Covid-19 – پس تنها شناخته شده به عنوان یک ناشناس فشار از coronavirus – گزارش شده است که کره جنوبی و تایلند هم با سفر به تاریخچه ووهان در مرکز چین است.

در هند سه Covid-19 موارد تشخیص داده شد در سه دانش آموزانی که در حال بازگشت از ووهان در اولین تخلیه پرواز راه اندازی شده توسط New Delhi.

“یافته های ما نشان می دهد که سفر از فقط چند کشور با قابل توجهی SARS-CoV-2 انتقال ممکن است کشت اضافی شیوع بیماری در سراسر جهان قبل از خصلت از Covid-19 به عنوان یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس سال 2020” می گوید: دکتر فاطمه داوود از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (ما CDC) که co-led پژوهش.

“در این مطالعه محققان به بررسی در دسترس عموم آنلاین گزارش از ملی, وزارت بهداشت و دیگر سازمان های دولتی وب سایت های رسانه های اجتماعی خوردها و مطبوعات به صورت روزانه برای شناسایی به تازگی تایید موارد Covid-19 گزارش بین 31 دسامبر 2019 و در مارس 10, 2020 (به عنوان مثال در دوران قبل از همه گیر دوره مربوط به هفته 1-11 از وقوع).”

در طول 11 هفته از Covid-19 شیوع 32,459 Covid-19 موارد شناسایی شده از 99 کشور و مکان در خارج از سرزمین اصلی چین است.

“سفر به ایتالیا در ارتباط بود با نصف (3/6 درصد) از اولین موارد گزارش شده در آفریقا و بیش از یک سوم (36%, 16/45) در اروپا و آمریکا (38%, 5/13). سفر به سرزمین اصلی چین اختصاص 83% (10/12) از اولین موارد گزارش شده در غرب اقیانوس آرام و بیش از نیمی (57 درصد 4/7) در جنوب شرقی آسیا است.”

هفت یا 44 درصد از اولین موارد گزارش شده در مدیترانه شرقی منطقه تا به حال سابقه سفر به ایران است. تجزیه و تحلیل داده ها محققان دریافتند که خانواده انتقال گزارش شده در سه چهارم (76/101) از خوشه با میانگین 2.6 موارد در هر خوشه.

“در مقابل 11 خوشه های مربوط به گردهمایی جامعه (یعنی گروه تور ایمان مبتنی بر گروه ها و احزاب شام; میانگین 14.2 موارد در هر خوشه) و 14 خوشه گزارش در غیر مراقبت های بهداشتی شغلی تنظیمات (به طور متوسط 4.3 موارد در هر خوشه) تمایل به بزرگتر—حمایت از نقش احتمالی به صورت فیزیکی فاصله در کاهش گسترش Covid-19,” محققان گفتند.

یکی از نویسندگان پیشنهاد اهمیت هماهنگی با گروه های مذهبی در جلوگیری از خوشه عفونت.

“چهار خوشه های زیادی در تجزیه و تحلیل ما و شیوع گزارش شده در جای دیگر مرتبط شده اند با انتقال ایمان مبتنی بر تنظیمات برجسته نیاز به شریک با ایمان مبتنی بر سازمان ها در هنگام طراحی و پیاده سازی جامعه کاهش تلاش” گفت: همکاری نویسنده دکتر فیلیپ Ricks از ما CDC.

محدودیت های این مطالعه شامل این واقعیت است که اولین مورد تایید شده در هر کشور ممکن است این مورد از عفونت در برخی از کشورها از اوایل مورد تشخیص تلاش های متنوع قابل ملاحظه ای است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de