Prashant Kishor را در سال بنگال بررسی پشت سانتی متر Mamata بزرگ TMC لرزش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Trinamool را Lok سبها عضو Mahua Moitra و سابق کریکت هند و حزب قانونگذار Laxmi راتان Shukla ساخته شده اند مسئول مهم منطقه واحد در بنگال به عنوان وزیر Mamata بانرجی تصمیم به پیاده کردن چهره رهبری حزب با قرار دادن جوان چهره ها در مرکز مبارزات خود برای 2021 مجمع انتخابات است ،

جانبازان و افراد در معرض اتهام بودند یا shunted یا داده بالاتر پست که TMC خودی به عنوان “غیر فعال” در انتخابات-امور مرتبط.

بانرجی جایگزین برخی از کلید کارمندان در شمال بنگال که در آن بی جی پی برنده تمام هفت Lok سبها کرسی در سال 2019 به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در غرب ولسوالی Purulia و بنکورا که در آن BJP را تاخت و تاز به این منطقه قابل ملاحظه جمعیت قبیله ای تضمین پیروزی در چهار Lok سبها صندلی.

از کل آرا در نظرسنجی در 2019 در BJP کردم 40.64% برنده 18 از دولت 42 کرسی; در حالی که TMC کردم 43.69% برنده 22 کرسی است.

در یک همزمان حرکت TMC جوانان بال به ریاست وزیر برادرزاده Abhisek بانرجی نیز نگهداری و روسای جمهور چندین منطقه واحد جایگزین شد در آشکار پیشنهاد برای پایان دادن به اختلافات بین رهبران این حزب به طور کلی و جوانان بال در چندین جیب.

این TMC را با نظرسنجی ناظران و تشکیل هفت عضو کمیته راهبری برای 2021 سنجی مونتاژ و 21-عضو کمیته هماهنگی. به طور قابل توجهی Abhisek بانرجی القاء شد در هر دو کمیته.

تغییرات گسترده, TMC رهبران گفته شد ساخته شده بر اساس یک نظرسنجی ساخته شده توسط استراتژیست سیاسی Prashant Kishor بود که طناب در توسط وزیر پس از افتضاح در 2019.

نتایج نظرسنجی نشان داد که یک تکه قابل توجهی از رای دهندگان جوان حمایت BJP. برای حزب حاکم این است که دلیلی برای نگرانی مهم قبل از مجمع سنجی که در آن ادعا قوم و خویش در توزیع طوفان بودجه امداد و سوء مدیریت در بخش بهداشت و درمان می تواند مواج مسائل.

“اتهامات هر چند بیشتر از نسبت دمیده شده توسط BJP انتخاباتی ماشین آلات ساخته شده آن را لازم را برای این حزب به ارمغان بیاورد xxx آماتور, به خصوص کسانی که یک تصویر پاک” یک وزیر کابینه گفت: HT خواست نامش فاش نشود.

به طور قابل توجهی Chhatradhar Mahato – رهبر قبیله ای از Jhargram منطقه که رهبری مردم کمیته در برابر پلیس جنایات (PCAPA) یک اتهام مائوئیست ها-حمایت برگ در طول سال گذشته از سمت چپ قاعده و آزاد شده از زندان پس از 10 سال – القاء شد به TMC کمیته امور خارجه. زندگی او عبارت بود از تبدیل توسط دادگاه عالی و وزارت امور خارجه منتشر شد او در ماه فوریه است.

BJP بود و نه بیکار نشسته. در دوشنبه, دولت, رئیس جمهور Dilip Ghosh ملی و وزیر Rahul سینها شروع به یک سری از جلسات مهم در دهلی نو با BJP ملی, دبیر کل (سازمان) BL Santhosh, دبیر کایلاش dalton ellis و Arvind منون که مسئول بنگال غربی به ارزیابی این حزب قدرت سازمانی در هر یک از دولت 294 مونتاژ صندلی. BJP ملی اجرایی عضو Mukul Roy که تغییر بیش از TMC در سال 2017 و مغز متفکر چند defections نیز در دهلی نو و با او ملاقات dalton ellis در روز چهارشنبه. بیشتر رهبران از بنگال را در این جلسات.

بنگال BJP رهبران خواهد ماند در دهلی نو تا شنبه بیشتر جلسات از جمله یکی با پارتی رئیس جمهور JP Nadda. آنها همچنین برنامه ریزی شده برای دیدار با وزیر خانه Amit Shah.

“حدود 40 کرسیهای مجلس مورد بررسی قرار گرفت تا یکشنبه بعد از ظهر. رهبری مرکزی می خواهد ما توسعه برنامه به شدت در هر رای گیری غرفه منطقه به خصوص در شمال و غرب بنگال که در آن TMC را در حال حاضر سعی کنید به باز گشت. همچنین تمرکز ما این است که در های SCs STs و مغبون هندو پناهندگان از بنگلادش یک بخش قابل ملاحظه ای از آنها Dalits” یک رهبر ارشد بی جی پی گفت: HT خواست نامش فاش نشود.

برای مقابله با بی جی پی Mamata بانرجی ارسال یک پیام روشن به حزب کارگران و رای دهندگان است که او نمی خواهد تحمل کسانی که در نقض نظم و انضباط افراط در قوم و خویش و یا حفظ منافع شخصی بالاتر از این حزب گفت: TMC وزیر که نمی خواهید به نقل از.

با استناد به نمونه های وزیر گفت که همکاری وزارت وزیر Arup Roy بود که رئیس جمهور از Howrah منطقه واحد و اخیرا متهم محافظ رهبران فاسد توسط جنگل وزیر Rajib بانرجی یک چهره جوان از TMC شده است جایگزین شده است.

در یک مثال دیگر Bernhardt Biswas, رئيس جمهور از TMC جناح جوانان در جنوب کلکته و برادر کوچکتر از PWD وزیر Aroop Biswas جایگزین شد. وزیر بیش از حد نمی پیدا کردن یک محل در هسته کمیته با وجود اینکه جوان ترین اعضای کابینه.

“من خوشحال هستم. در حال حاضر من به تور همه 17 مونتاژ قطعات” گفت: Lok سبها عضو Mahua Moitra که شده رئیس جمهور TMC را نادیا منطقه واحد.

“ما باید برای نگه داشتن کار برای مردم است. من سعی خواهد کرد برای تحقق مسئولیت من گفت:” سابق کریکت Shukla که شده رئیس جمهور Howrah منطقه واحد.

دولت بی جی پی رهبران به نام تغییرات در TMC یک تظاهر و گفت: آن را نمی خواهد کمک به بانرجی در قدرت باقی می ماند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>