Prashant Kishor به احتمال زیاد برای دریافت TMC بلیط به Rajya سبها: گزارش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

استراتژیست سیاسی Prashant Kishor بود که اخراج از Janata Dal-متحده در ماه ژانویه پایان می تواند یک TMC نامزد در Rajya سبها انتخابات برگزار می شود در غرب بنگال در ماه آینده یک مهمانی منبع گفت که در دهلی نو در روز شنبه.

نظرسنجی برنامه ریزی شده است در مارس 26.

این منبع گفت که محرومیت یک Mamata بانرجی را Trinamool کنگره (TMC) است که به دنبال چهره های جدید پس از آن می خواهد بیشتر اعضای فعال در مجلس سنا.

چهار TMC صندلی که سقوط خواهد کرد خالی در حال حاضر برگزار شد Manish گوپتا Jogen چودری احمد حسن عمران و KD سینگ.

“با توجه به مطالبات ملی و سیاست در حال حاضر فعال تر سیاستمداران و Rajya سبها نمایندگان مجلس مورد نیاز است. بنابراین جوانان باید یک فرصت است. Prashant Kishor باز کرده است یک جبهه در برابر BJP. آن را کمک خواهد کرد TMC به صحبت کردن در سطح ملی است. کسانی که می تواند یک شانس دیگر کرسی شامل دینش Trivedi و Mausam نور” این منبع گفت.

به هر تعداد MLAs در غرب بنگال مجمع TMC برنده خواهد شد چهار کرسی به Rajya سبها در حالی که یک نامزد با هم به حمایت از شاخص تورم مصرف کننده(M)-کنگره یا TMC-کنگره ترکیب خواهد بادبان را از طریق به پیروزی پنجم یکی است.

این پنجمین صندلی است که در حال حاضر برگزار شد Ritabrata بانرجی انتخاب به عنوان یک شاخص بهای مصرف کننده(M) نامزد در سال 2014 اما پس از اخراج از حزب در سال 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>