توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 15 سال 2020 2:11:44 pm

Prakash javadekar on Arvind kejriwal, Aam Aadmi party, Arvind Kejriwal, BJP, Delhi elections 2020, shaheen bagh, JNU, Congress, india news, indian politics, indina express news, breaking news Prakash Javadekar Union, وزیر محیط زیست, جنگل و تغییر آب و هوا (عکس)

اتحادیه محیط زیست وزیر Prakash Javadekar را رد کرده و خواستار دهلی Cheif وزیر Arvind Kejriwal یک “تروریست”. صحبت با خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی در پونا جمعه Javadekar ادعا کرد که او هرگز تا به حال ساخته شده است این نوع از بیانیه گزارش خبرگزاری PTI.

Javadekar خواسته شد تا در مورد اظهارات خود پیش از دهلی مجمع انتخابات, که در آن او گفته بود Kejriwal نام خود را یک آنارشیست و “بسیار وجود دارد تفاوت بین یک آنارشیست و تروریست”. او در ادامه افزود: “وجود دارد مقدار زیادی از اثبات این که Arvind Kejriwal است یک تروریست“.

“او (Kejriwal) ساخت بسیار گناه چهره و پرسیدن که آیا او یک تروریست است. Toh aatankvaadee هو iske bahut saboot hain. Aapne khud kaha tha اصلی araajakvaadee hoon. Araajakvaad aur aatankvaad mein bahut zyada antar ناهی hota. Aur پنجاب ke chunav mein ضربت با مشت ek hafta bacha tha تب Moga mein, Khalistan تکاور نیروی ke aatankvaadee فرمانده Gurinder Singh, ghar ke pe raat bhar ruke (و وجود دارد مقدار زیادی از شواهد برای اثبات شما یک تروریست است. شما تا به حال نام خود را یک آنارشیست. وجود دارد تفاوت چندانی با یک آنارشیست و تروریست” Javadekar گفته بود.

Javadekar ساخته شده است دیگر نظرات به Kejriwal و حزب خود را به عنوان به خوبی. او اخیرا گفت: “AAP حمایت از شاهین باغ که در آن شعارهایی مانند”آسام ko آزادی جناح ولی آزادی‘ در حال مطرح شدن”. او اضافه کرد که چنین حمایت “تروریسم”.

در پونا کنفرانس مطبوعاتی جمعه Javadekar برگزار شد که “ناپدید شدن ناگهانی” کنگره مسئول بی جی پی شکست در دهلی نو پای صندوقهای رای است.

“از آنجا که کنگره ناپدید شدن وجود پرواز مستقیم بین BJP و AAP. ما انتظار می رود به حال 42 درصد آرا برای ما و 49 درصد AAP. اما ما پیش بینی های شکست خورده با 3 درصد در هر,” او گفت:.

این Kejriwal-led AAP دولت برنده انتخابات دهلی با مجموع شمارش 62 از 70 مونتاژ صندلی. بی جی پی صعود هشت کرسی در حالی که کنگره موفق به امن یک تک.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im