‘نیروگاه استعداد’: ساعت مودی سوگوار مرگ Rishi Kapoor

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر نارندرا مودی روز پنجشنبه سوگواری مرگ بازیگر Rishi Kapoor که پس از در گذشت در بمبئی پس از دو سال مبارزه با بیماری سرطان ، او 67.

“چند وجهی یابم و پر جنب و جوش… این بود Rishi Kapoor جی. او یک نیروگاه از استعداد است. من همیشه به یاد بیاورید تعاملات ما حتی در رسانه های اجتماعی. او پرشور در مورد فیلم و هند در حال پیشرفت است. نگران بودند. تسلیت به خانواده و طرفداران. Om Shanti” PM مودی گفت در توییتر.

همسرش و بازیگر Neetu کاپور بود توسط سمت خود را. برادر خود را Randhir کاپور تایید این خبر.

وزیر دفاع Rajnath Singh گفت که او نگران کاپور و مرگ است. “نگران گذر به دور از اشاره بازیگر فیلم Rishi Kapoor. او حک شده جایگاه ویژه ای در قلب طرفداران خود را با سبک بی نظیر و اجرای برنامه. افکار من با خانواده و طرفداران در این ساعت از غم و اندوه. Om Shanti,” سینگ توییتی.

کنگره رهبر راهول گاندی او را به نام یک بازیگر فوق العاده و افسانه ای. “این وحشتناک یک هفته برای سینمای هند با عبور از یکی دیگر از افسانه, بازیگر Rishi Kapoor. یک بازیگر فوق العاده با فن زیر در سراسر نسل او خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته است. تسلیت خود را به خانواده, دوستان و طرفداران در سراسر جهان در این زمان از غم و اندوه” گاندی ” در توییتر.

در سال 2018, Rishi Kapoor شد مبتلا به سرطان زیر که بازیگر در نیویورک برای بیش از یک سال برای دریافت درمان. او در بازگشت به هند در ماه سپتامبر سال 2019 پس از دوره نقاهت.

کاپور مرگ می آید یک روز پس از, بازیگر Irrfan Khan, جويد. خان در گذشت روز چهارشنبه پس از دو سال نبرد با یک شکل نادر سرطان است. او 53.

Rishi بود پسر دوم از اواخر بازیگر راج کاپور و خواهر و برادر از Randhir, Ritu Nanda, ریما جین و Rajeev کاپور. او اولین فیلم خود را با بابی مخالف Dimple Kapadia در سال 1973 و نیز دیده می شود به عنوان یک بازیگر کودک در فیلم هایی مانند Shree 420 و ‘Mera Naam Joker’.

این بازیگر گذشته دیده می شد در Emraan Hashmi بدن و به تازگی اعلام کرد که پروژه بعدی یک بازسازی از فیلم هالیوود ‘کارآموز’ نیز شامل Deepika Padukone.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>