به تعویق انداختن بازی های المپیک ممکن است اجتناب ناپذیر: نخست وزیر ژاپن آبه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تعویق بازی های المپیک بیش از coronavirus همه گیر ممکن است تبدیل به “اجتناب ناپذیر”, نخست وزیر ژاپن اذعان دوشنبه پس از کمیته بین المللی المپیک گفت: تاخیر در نظر گرفته شده به عنوان فشار رشد می کند از ورزشکاران و ورزش بدن.

نظرات از شینزو آبه بودند خود را برای اولین بار اذعان که 2020 بازی ممکن است باز به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 24, به عنوان coronavirus راهپیمایی در سراسر جهان باعث بی سابقه هرج و مرج است.

کانادا در المپیک و پارالمپیک کمیته در عین حال اعلام کرد که آنها نمی خواهد ارسال تیم به بازی اگر آنها برگزار می شود در این تابستان با استناد به سلامت خود ورزشکاران و عموم مردم.

و استرالیا کمیته ملی المپیک گفت: ورزشکاران برای آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو در شمال-نیمکره تابستان 2021.

“روشن است این بازی ها نمی تواند برگزار می شود در ماه جولای” استرالیا chef de ماموریت ایان Chesterman گفت.

برای هفته ژاپن و مقامات المپیک برگزار شد که خط آماده سازی در حال حرکت به جلو برای برگزاری این بازی ها به عنوان برنامه ریزی شده اما شده است وجود دارد افزایش فشار از کارکنان فدراسیون های ورزشی و ورزشکاران که آموزش به تلاطم کشیده شده.

روز دوشنبه آبه گفت: مجلس که ژاپن هنوز متعهد به میزبانی “کامل” اما افزود: “در صورتی که دشوار می شود در نور از ورزشکاران با توجه به آن ممکن است تبدیل به امری اجتناب ناپذیر است که ما تصمیم به تعویق می اندازند.””لغو یک گزینه نیست” آبه گفت: انعکاس نظرات از رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ که حکومت بیرون انداختن از بازی گفت: “نمی خواهد حل هر گونه مشکل و کمک خواهد کرد که هیچ کس”.

کمیته بین المللی المپیک نیز منتقل شده و موقعیت خود را در بازی با صدور بیانیه ای در روز یکشنبه گفت: آن پله تا برنامه ریزی برای حالات مختلف از جمله به تعویق افتادن.

آن گفت: آن را نگه دارید “بحث مفصل” در “در سراسر جهان وضعیت سلامت و تاثیر آن در بازی های المپیک از جمله سناریو از به تعویق افتادن”.

یک تصمیم باید “در چهار هفته بعدی” بدن اضافه شده است.

“زندگی بشر را مقدم بر همه چیز از جمله برگزاری بازی ها” باخ نوشت: در نامه ای سرگشاده به ورزشکاران است.

– ‘بسیاری از بسیاری از چالش ها’ –

اما IOC هشدار داد که تدارکات تعویق انداختن بازی بسیار پیچیده با سالن های بالقوه در دسترس میلیون ها نفر از شب اقامت در هتل در حال حاضر رزرو و بسته بندی های بین المللی, تقویم ورزشی.

“اینها فقط تعداد کمی از بسیاری از بسیاری از چالش است.”کمیته بین المللی المپیک است که مسئول برای هر گونه تصمیم گیری نهایی در این بازی ها آمده است تحت فشار به عنوان coronavirus بحران رشد می کند با بیش از 14,300 مرگ و میر در سراسر جهان توسط یکشنبه, با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش.

این ویروس در حال حاضر به حال تاثیر با مقدماتی لغو و حوادث, به مناسبت بازی های المپیک, مشعل ورود و رله کوچک برگشت.

با وجود این اقدامات دهها هزار نفر از مردم رفتند به یک دیگ نمایش شعله در شمال شرقی ژاپن, افزایش نگرانی در مورد اینکه آیا رله برگزار می شود با خیال راحت.

ایده برگزاری این بازی ها در برنامه کشیده شده تورم کر از اعتراض.

روز یکشنبه nine-زمان المپیک دو و میدانی قهرمان کارل لوییس و سر از فرانسه در دو و میدانی شد آخرین به اصرار تاخیر.

“من فقط فکر می کنم آن را واقعا دشوار است برای یک ورزشکار برای آماده سازی, برای آموزش, برای حفظ انگیزه خود را اگر وجود دارد عدم اطمینان کامل. که سخت ترین چیز” لوئیس گفت هوستون ایستگاه تلویزیونی KRIV.

“من فکر می کنم راحت تر وضعیت خواهد بود دو سال و قرار دادن آن در المپیک سال با بازی های المپیک زمستانی (پکن 2022) و سپس آن را به نوعی یک جشن المپیک سال است.”

– بنابراین غیر مسئولانه’ –

رئیس فرانسوی فدراسیون دو و میدانی Andre Giraud همچنین گفت: به تعویق افتادن اجتناب ناپذیر بود.

“هر کس موافق است که این بازی را نمی توان برگزار شد در تاریخ برنامه ریزی شده” Giraud گفت.

و برای برخی از ورزشکاران کمیته بین المللی المپیک اعلام شد بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

“پس صبر کنید… آیا این به این معنی است که ورزشکاران به یکی دیگر از چهار هفته از پیدا کردن راه های مناسب در آموزش — در حالی که به طور بالقوه قرار دادن خودمان و مربیان و کارکنان پشتیبانی و عزیزان در خطر فقط برای پیدا کردن آنها به تعویق افتاد به هر حال ایم” بریتانیا دینا آشر-Smith جهان 200 متر قهرمان.

“بنابراین غیر مسئولانه” او اضافه شده است.”من واقعا به امید شنیدن یک اطلاعیه که آنها می خواهم به تعویق افتاد آن را به 2021 این هفته است.”کانادا گفت: آن را نمی خواهد ارسال ورزشکاران خود را برای هر بازی برگزار شد و در تابستان امسال با دعوت کمیته بین المللی المپیک و بین المللی پارالمپیک, کمیته به “تعویق انداختن بازی به عنوان بخشی از تعهد مسئولیت جمعی برای حفاظت از جوامع ما”.

اما باخ به زبان آلمانی خروجی SWR در شنبه هشدار داد تعویق افتادن بود “بسیار پیچیده عمل است.””تعویق بازی های المپیک است نه مانند حرکت در یک بازی فوتبال به شنبه آینده,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>