به تعویق انداختن بازی ها هزینه خواهد شد IOC ‘چند صد میلیون دلار’ می گوید باخ

Category: دسته‌بندی نشده | No comments

به تعویق افتادن تا 2021 بازی های المپیک در توکیو به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس هزینه خواهد شد کمیته بین المللی المپیک (IOC) “چند صد میلیون دلار” رئیس جمهور آن توماس باخ گفت: در روز چهارشنبه. “ما در حال حاضر می دانیم که ما باید به شانه چند صد میلیون دلار از تعویق هزینه های” آلمان نوشت: در نامه ای به جنبش المپیک هشدار داد که در حالی که کمیته بین المللی المپیک خواهد افتخار تعهدات مالی خود را به توکیو, این امر احتمالا به کاهش است.

“ما همچنین نیاز به نگاه و نقد و بررسی تمام خدمات است که ما برای این به تعویق افتاد, بازی,” او گفت:. “کمیته بین المللی المپیک ادامه خواهد داد به مسئول سهم خود را از عملیاتی بار و سهم خود را از هزینه های برای این به تعویق افتاد بازی.” کمیته بین المللی المپیک که در حدود 1 میلیارد دلار (926 میلیون یورو) در ذخایر در زمان تصمیم تاریخی برای به تعویق انداختن بازی ها, برنامه ریزی برای باز کردن در جولای 24 تا 23 ژوئیه تا اوت 8, 2021.

اگر coronavirus همه گیر نیست و تحت کنترل در آورد و ظرف مدت یک سال این بازی را نمی توان به تعویق افتاده و لغو خواهد شد رئیس کمیته سازماندهی (COJO) Yoshiro موری هشدار داد در روز سه شنبه.

یک نیروی کار که به ارمغان می آورد با هم کمیته بین المللی المپیک و شرکای مختلف از جمله COJO, “ایجاد کرده است که اولویت ها و استراتژی های مدیریت به این بازی های المپیک به تعویق افتاد عملی و موفق” باخ گفت.

این شامل ایجاد یک محیط امن با توجه به سلامت برای همه شرکت کنندگان”.

“در این لحظه هیچ کس نمی داند چه واقعیت های پست-coronavirus جهان خواهد بود,” او گفت:. “آنچه روشن است این است که احتمالا هیچ یک از ما قادر خواهد بود برای حفظ هر ابتکار یا رویداد است که ما برنامه ریزی قبل از این بحران.” وی افزود که کمیته بین المللی المپیک نیز باید مشاهده این بحران به عنوان یک فرصت.

“ما می توانیم نسبتا فرض کنیم که در پست coronavirus جامعه بهداشت عمومی خواهد شد بازی بسیار مهمی است. ورزش و فعالیت بدنی را کمک زیادی به سلامتی,” او نوشت.

باخ همچنین گفت: جنبش المپیک باید با در نظر گرفتن ارتباط آن با esports در نور های اجتماعی فاصله. “در حالی که حفظ اصول ما احترام به خط قرمز با توجه به ارزشهای المپیک ما را تشویق همه ما سهامداران و حتی بیشتر به فوریت به در نظر گرفتن چگونه به حکومت الکترونیکی و مجازی شکل از ورزش خود را و کشف فرصت با بازی ناشران’,” او گفت:.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>