تعویق تغییر نکرده هدف ما برنده شدن مدال: Namita

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

زنان هند تیم هاکی هافبک Namita Toppo گفته است که به تعویق افتادن توکیو بازی تغییر نکرده است هدف خود را از برنده شدن در المپیک مدال و آنها در حال کار حتی سخت تر برای رسیدن به.

به دلیل شیوع کروناویروس های توکیو بازی های المپیک شده اند به تعویق افتاد, یک سال و در حال حاضر برنامه ریزی شده برگزار می شود در تابستان 2021.

“هدف ما همیشه برای پیروزی در المپیک مدال و حتی با به تعویق افتادن که تغییر نمی کند” گفت: Namita.

“این قطعا به ما می دهد زمان بیشتری برای آماده می شود برای سال آینده و برای انجام خیلی خوب. من احساس می کنم تیم ما نیز به اندازه کافی خوش شانس نیست که هر پیری بازیکنان و این گروه از بازیکنان شده است بازی با هم برای یک مدت زمان طولانی و به اعتقاد من یک سال بیشتر تجربه خواهد تنها کمک به ما در دستیابی به هدف ما,” او اضافه شده است.

Namita که در حال حاضر بیش از 165 بین المللی کلاه برای هند است که در حال حاضر صرف زمان با بقیه تیم های ورزشی اقتدار هند (SAI) مرکز در بنگلور .

24 ساله بود که به اتمام شاهکار برنده 150 بین المللی کلاه برای این کشور در ماه جولای 2018 بازگشت به سمت پس از طولانی آسیب دراز کردن تنها در ماه سپتامبر سال 2019 است و از آنجا متمرکز در ابتلا به سرعت با هم تیمی های او.

“من واقعا تلاش شد وقتی که من دور از این تیم است. آن را نزدیک به 9-10 ماه بود که من از طرف من پرستاری زانو. من تا به حال مجروح من منيسک که اساسا بدان معنی است که من تا به حال پاره من زانو غضروف در طول بازی های آسیایی 2018.

“من واقعا نگران در ابتدا چون من هنوز مطمئن شوید که چه مدت آن را برای من به خصوص با بازی های المپیک تنها یک زن و شوهر از سال های دور. اما زمانی که من به عقب نگاه در حال حاضر من فکر می کنم که طولانی طلسم بر روی خط جانبی ساخته شده من قوی تر” گفت: Namita.

“در ابتدا آن را واقعا دشوار بود چرا که من می خواهم که درد بسیار زیاد و در شب از خواب بیدار و شروع به overthink. من اعتقاد دارم که من هم تیمی ها و مربیان نقش زیادی در ساخت مطمئن شوید که من در قاب سمت راست ذهن,” او اضافه شده است.

آن را در سپتامبر سال 2019 که Namita در نهایت بازگشت به تیم و هافبک آن را به نام یکی از رضایت بخش ترین روز از زندگی او است.

“هنگامی که من در نهایت تناسب و تا به حال به دست آورد لمسی و وضوح در ملی کمپ و شامل در تیم ملی برای انگلستان تور من واقعا خوشحال بود چون من تا به حال تنظیم یک هدف برای خودم و من قادر به رسیدن به آن.

“من می خواستم برای کمک به سمت من واجد شرایط برای توکیو بازی های المپیک و بازی در انگلستان تور به من یک شانس برای اثبات به رئیس مربی است که من باید در این تیم برای FIH هاکی المپیک مقدماتی که در ماه نوامبر سال 2019 گفت:” Namita که در نهایت کمک به تیم هند در مسابقات مقدماتی بازی های المپیک توکیو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>