پوستر جلوگیری از ورود مسلمانان به معامله گران در ایندور ایجاد سطوح مورد ثبت نام

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Milind Ghatwai | بوپال | به روز شده در: مارس 3, 2020 12:58:36 pm

mp village poster muslim traders, muslims not allowed in indore village, muslim traders not allowed in pemalpur village, digvijaya singh, shivraj singh chouhan حفاری (ایندور) Harinarayanchari Mishra گفت: هند اکسپرس که پوستر برداشته شد به عنوان به زودی به عنوان پلیس آموخته در مورد آن. (توییتر/@navaidhamid)

یک پوستر منع ورود اسلام معامله گران در یک روستا در Madhya Pradesh را ایندور منطقه برداشته شد توسط پلیس در روز یکشنبه. یک مورد نیز ثبت شده است در برابر افراد ناشناخته.

مسلمان vyapariyon ka gaon mein pravesh nishedh hai (مسلمان معامله گران مجاز در روستای),” پوستر بود که بنا به گزارش امضا شده از طرف ساکنان Pemalpur روستا در Depalpur tehsil بخوانید. پوستر ظاهرا قرار داده تا در روز شنبه.

حفاری (ایندور) Harinarayanchari Mishra گفت: هند اکسپرس که پوستر برداشته شد به عنوان به زودی به عنوان پلیس آموخته در مورد آن. او گفت: یک مورد در برابر افراد ناشناس ثبت شد پس از آن بلافاصله شناخته شده نیست که با قرار دادن پوستر.

راجع علیه دولت و پلیس و وزیر Shivraj سینگ Chouhan سابق وزیر و رهبر کنگره Digvijaya سینگ پرسیدم است چنین عمل می کنند نه یک مجازات جرم تحت قانون؟”

“چنین تقسیم بندی در جامعه است نه در منافع ملی,” او اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>