پست-مستند چالش برای Bihar: 6 لاخ مهاجران

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Santosh سینگ | پتنا | منتشر شده در تاریخ: مارس 29 سال 2020 6:25:28 am

bihar migrants coronavirus بیش از سه لاخ مهاجران بازگشته به دولت قبل و در طول این مستند.

حتی به عنوان بیهار دولت چپ آن را به این مرکز را به یک تماس در گسترش مستند آن در حال آماده سازی خود برای رویارویی با چالش — بازگشت مهاجران پس از مستند برداشته شده است.

DGP Gupteshwar Pandey گفت: هند اکسپرس که حداقل شش لاخ مهاجران انتظار می رود به بازگشت به دولت است. “ما نمی خواهیم به قطعه قطعه کردن و دور مزیت درب-به-درب غربالگری,” او گفت:.

این DGP گفت: دولت در حال حاضر با توجه به متمرکز قرنطینه در سطح بلوک. او گفت: متمرکز مراکز قرنطینه خواهد آن را آسان تر برای پلیس برای نظارت بر مهاجران.

“ایده این است برای انجام غربالگری در دو سطح — برای اولین بار در بین مرزهای دولتی و پس از آن در مراکز قرنطینه. هنگامی که مهاجران فرستاده شده به قرنطینه در مراکز مربوطه بلوک ستاد آنها نمی توانند فرار به خانه های خود. وجود دارد خواهد بود پزشکان در مرکز و آن را آسان خواهد بود برای پلیس برای محافظت از این مرکز گفت:” DGP و اضافه کرد که دولت نمیخواهد مهاجران به درآمیزند با جمعیت است که به نمایش در آمد.

بیش از سه لاخ مهاجران بازگشته به دولت قبل و در طول این مستند. کسانی که پس از مارس 17 بودند قرنطینه در مدارس, اما آنها اغلب لغزش دور به خانه های خود.

وزارت بهداشت و درمان پس از آن تا به حال برای شروع غربالگری مهاجران در کانون مناطق و تا کنون شده است وجود دارد هیچ روند COVID-19 عفونت در میان مهاجران محرومیت چند مورد عفونت ناشی از تماس با تاریخ است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>