پست-Brexit تجارت با هند به تمرکز بر 5 بخش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اطلاعات و فن آوری ارتباطات (ICT) و خدمات در میان پنج بخش عنوان مناطق کلیدی برای همکاری های نزدیک تر در تجارت و ترتیبات پس از بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا به اتمام است در دسامبر 31.

بوریس جانسون دولت شده است مشتاق یک توافقنامه تجارت آزاد با هند است. رسمی مذاکرات در چنین یک پیمان فقط می توانید شروع به پس از 31 دسامبر اما برخی از مذاکرات در کاوش ‘بلوک’ آغاز شده اند. بخش های دیگر شناسایی هستند, مواد غذایی و نوشیدنی, علوم زیستی و مواد شیمیایی به آدرس موانع غیر تعرفه ای به تجارت.

منابع رسمی در اینجا گفت: 14th مشترک اقتصادی و کمیته تجارت (Jetco) – سالانه ساز برای دولت-به-دولت مذاکرات – برنامه ریزی برای جولای 24 بین وزیر اقتصاد Piyush Goyal و تجارت بین المللی, منشی, الیزابت خرپا تقریبا.

وزیر امور خارجه در امور تجارت Hardeep سینگ پوری در چهار شنبه برگزار مجازی دیدار با Ranil Jayawardena انگلستان را وزیر تجارت بین المللی به بحث در مورد دسترسی به بازار و تجارت دو جانبه مسائل را به عنوان مقدمه ای برای Jetco نشست.

انگلیسی وزیران باید تأکید به مخاطبان است که این کشور نمی خواهد تبدیل به حمایتی اما باز پس از خروج از اتحادیه اروپا. Brexit روند در حال حاضر در یک سال انتقال فاز به پایان می رسد که در تاریخ 31 دسامبر زمانی که بریتانیا برای خروج کامل خواهد بود.

انگلستان اشتیاق برای یک FTA با هند روبرو شده است با صبر و تماشای رویکرد در دهلی نو که در آن یک بررسی از FTAs با کشورهای مختلف است و پیش بینی شده توسط Goyal برای حفاظت از منافع صنعت هند و معامله گران است.

در طولانی-مذاکرات اتحادیه اروپا و هند رایگان ایران تحرک ساده تر از حرفه ای ها (به اصطلاح حالت 4) یکی از مناطق کلیدی دهلی نو شده است اصرار بر. بروکسل معتقد است که وجود خواهد داشت بهتر است شانس رسیدن به توافق با هند بریتانیا برگ اتحادیه اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>