‘امکان تحریم ها در هند باقی می ماند در جدول’ می گوید: ما دیپلمات

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

احتمال تحریم های جدید آمریکا علیه هند برای خرید چند میلیارد دلاری S-400 سیستم موشکی از روسیه باقی مانده بر روی میز یک دیپلمات آمریکایی گفته است که دهلی نو را به استراتژیک تعهد به فن آوری و سیستم عامل.

در اکتبر 2018 هند امضا تومان 5 میلیارد مقابله با روسیه برای خرید پنج واحد از S-400 دفاع هوایی موشکی سیستم با وجود هشدار از امریکا که پیش رفتن با این قرارداد ممکن است ما را دعوت به تحریم های تحت امر امریکا دشمنان از طریق تحریم ها عمل می کنند (CAATSA).

سال گذشته هند ساخته شده اولین tranche از پرداخت حدود 800 میلیون تومان به روسیه برای سیستم های موشکی. S-400 است که به عنوان شناخته شده روسیه پیشرفته ترین دوربرد سطح به هوا سیستم دفاع ضد موشکی.

“CAATSA بسیار همچنان از اولویت های سیاست, قطعا, برای, کنگره, که در آن شما را دیده ام بسیار قوی تقاضا برای پیاده سازی و نگرانی بیش از توانایی روسیه برای به دست آوردن پول از این فروش نظامی استفاده می شود که بیشتر به تضعیف حاکمیت کشورهای همسایه” آلیس چاه های خروجی اصلی معاون دستیار وزیر امور خارجه در امور جنوب و مرکزی در امور آسیا گفت: واشنگتن دی سی-بر اساس فکر می کنم تانک در روز چهارشنبه.

ما در حال تحریم هایی را علیه روسیه تحت سختگیرانه CAATSA. این قانون همچنین فراهم می کند برای اقدام تنبیهی علیه کشورهای خرید دفاع سخت افزار از روسیه است.

“CAATSA منتقل کرده است ، به جای نزدیک شدن به آن را از یک منشور هر چند من فکر می کنم مهم تر از مکالمه به این است که در این سطح از پختگی و هند در حال حرکت است به اتخاذ بالاترین سطح از سیستم های فن آوری آن را واقعا می شود یک سوال که سیستم آنها می خواهند به کار از درون” چاه در پاسخ به سوال مطرح شده توسط سفیر سابق آمریکا در هند ریچارد ورما.

“چگونه آنها می خواهند سیستم خود را به برقراری ارتباط با یکدیگر است ؟ این یک ترکیب و مطابقت با تنظیم. در برخی از نقطه, هند را به مرتب کردن بر اساس یک استراتژیک تعهد به فن آوری و سیستم عامل و ما فکر می کنم ما بهترین فن آوری و سیستم عامل ولز گفت: در حالی که شرکت در یک اقیانوس اطلس شورای سازمان مجازی بحث و گفتگو.

در همان زمان انتخابات مقدماتی حزب دموکرات آمریکا برای آسیای جنوبی که بازنشسته خواهد شد در 22 مه پس از 31 سال زندگی حرفه ای با اشاره به رشد دفاع رابطه بین دو کشور.

“ما همچنین ساخته شده و گام های ما در دفاع از تجارت دو جانبه چوب خط حساب کردن در حال حاضر عبور از 20 میلیارد مارک پس از بازدید رئیس جمهور. من فکر می کنم این دولت سزاوار اعتبار برای ساخت یک هماهنگ سیاست تغییر به پیشنهاد هند ما پیشرفته ترین دفاع فن آوری های مانند مسلح وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین,” او گفت:.

“این کاملا قابل توجه را به فکر می کنم که همان سیستم دفاع موشکی حفاظت از واشنگتن DC به زودی محافظت از دهلی نو” ولز گفت.

هند در حال رشد قابلیت های به عنوان اولین پاسخ را نیز بر روی صفحه نمایش در اقیانوس هند که در آن ارائه شده است COVID امداد اغلب با استفاده از ما-منبع سیستم عامل به ده ها تن از کشورها است.

“نگاه به آینده, من با اعتماد به نفس است که دفاع از تجارت و همکاری ادامه خواهد داد به رشد می کنند حتی اگر COVID-19 مربوط به بودجه چالش ها ممکن است سرعت” او اشاره کرد.

“یک منطقه که در آن من فکر می کنم ما می توانیم اعمال توجه و حتی بیشتر در حال آماده سازی برای قرن 21 تهدید, به خصوص به عنوان نظامی از مفاهیم هوش مصنوعی خودمختار دستگاه ها و محاسبات کوانتومی تر تلفظ می شود. من افتخار می کنم که ما بلوغ رابطه به ما اجازه داده است به منظور توسعه یک درجه های جدید از انعطاف پذیری و اعتماد به نفس است که اجازه می دهد تا ما را به حرکت تفاوت در مسائل مانند تحریم های تجاری و ویزا,” او گفت:.

ولز نیز گفت: آمریکا و هند به عنوان یک قدرت جهانی و درک کشور جهانی منافع آن به دنبال حفظ دیپلماتیک, سیاسی, اقتصادی و نظامی.

آمریکا و هند به اشتراک گذاری یک چشم انداز برای یک اقیانوس هند و آرام جهت است که احترام به حاکمیت ملی و حکومت قانون است.

“هند به دنبال تبدیل شدن به, شما می دانید, در کلمات (امور خارجی) وزیر Jaishankar پیشرو, قدرت, اما یکی که نقش قوانین. ما به نوبه خود تاکید کرد که هند موفق (آن) افزایش کمک به محیط زیست در آسیا است که در خدمت منافع آمریکا را,” او گفت:.

“پس این استراتژیک جلسه از ذهن در اقیانوس هند و آرام چشم انداز است تا حد زیادی افزایش یافته چگونه ما قادر به کار با هم در سراسر جهان است. به عنوان شاهد در چه بود rebranded به عنوان جامع جهانی همکاری استراتژیک اعلام کرد در اوایل سال جاری رئیس جمهور تهمت تاریخی, سفر به هند” ولز گفت.

Jaishankar به ما گفت وزیر امور خارجه مایک Pompeo در ماه ژوئن سال گذشته که هند خواهد رفت با منافع ملی در حالی که برخورد با کشورهای دیگر از جمله تحریم-آمار روسیه از آنها دهلی نو است تهیه S-400 سیستم های دفاع موشکی.

شخصی تفاهم میان رئیس جمهور تهمت و نخست وزیر نارندرا مودی روشن است و آن را به کمک رابطه, او گفت:.

“مثال دیگر این است که چهار است که به خوبی در راه خود را به تبدیل شدن به یکی از برتر انجمن از Indio-اقیانوس آرام است. فقط در سال گذشته ما برگزار می شود افتتاحیه چهار نشست وزرای. ما شاهد چهار سفیران جلسه به طور منظم در کشورهای در سراسر اقیانوس آرام و ما با تشکیل جلسات کارشناسان در مبارزه با تروریسم سایبر مسائل و امنیت دریایی” او گفت:.

چهار نیز نقش خود را در COVID-19 هماهنگی چاه گفت.

چهار غیر رسمی گفتگوهای استراتیژیک بین ایالات متحده و ژاپن و استرالیا و هند که توسط نگهداری مذاکرات بین کشورهای عضو. PTI LKJ خمينی خمينی AKJ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>