پورتو پیاپی پرتغالی عنوان با پیروزی بر اسپورتینگ

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

پورتو مسجل دوم آن پرتغالی لیگ قهرمانان اروپا در سه فصل چهار شنبه با ضرب و شتم 2-0 اسپورتینگ لیسبون و طرفداران خود را به خیابان ها ریختند و به جشن در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Danilo و موسی Marega به ثمر رساند گل در نیمه دوم به پورتو مانع هشت نقطه سرب بیش مکان دوم بنفیکا با دو دور به. بنفیکا را شکست داد ویتوریا Guimarães 2-0 در روز سه شنبه به طور موقت به تاخیر پورتو را جشن. قرعه کشی نیز می شده اند به اندازه کافی برای پورتو.

“این یک احساس باور نکردنی” Danilo گفت. “متاسفانه طرفداران نمی تواند در اینجا آن را ساخته اند آن را حتی بیشتر خاص, اما من مطمئن هستم که همه آنها خوشحال در خانه در حال حاضر. ما از آنها تشکر می کنم برای حمایت خود را.”

پورتو حامیان می تواند شنیده جشن خارج را به چنگ آورد و شعار و بوق ماشین شاخ. تلویزیون تصاویری نشان داد صدها نفر از مردم با تجمع در خیابان های پورتو بدون خیلی اجتماعی فاصله مشاهده می شود.

آتش بازی بودند تنظیم کردن در این نزدیکی هست به عنوان بازیکن را در خط میانی نگه داشتن پرچم تیم و روسری.

این پنجمین پیروزی راست برای پورتو که همچنین برنده لیگ در سال 2018 به پایان بنفیکا اجرای چهار دوره متوالی به عنوان. بنفیکا برداشته جایزه در فصل گذشته.

آن شد پورتو را 29th, پرتغالی عنوان حرکت در عرض هشت نفر از بنفیکا.

این 18th مستقیم فصل است که یا بنفیکا یا پورتو برنده پرتغالی لیگ. اسپورتینگ لیسبون سوم در جدول رده بندی این فصل موفق به کسب عنوان در 2001-02.

پورتو بهترین فرصت گلزنی قبل از Danilo هدف آمد که فابیو وییرا را دوربرد شات زده میره در 63. دانیلو را باز کرد به ثمر رساند و با یک ضربه یک ضربه کرنر در 64 و Marega مهر و موم شده پیروزی را از داخل این منطقه در زمان توقف.

هر دو تیم تا به حال اهداف مجاز در نیمه اول.

پرتغالی لیگ بود در میان برای اولین بار در اروپا به راه اندازی مجدد میان بیماری همه گیر کوروناویروس با تمام مسابقات در حال بازی بدون فن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>