محبوبیت از مغلوب ساختن پیشی جستن در افزایش در هند اما برخی از سیاست های نه چندان خوش آمدید: پیو…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

محبوبیت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هند رو به افزایش است اما برخی از سیاست های خود و تجارت نگرش نمی گارنر همان گرم دریافت آخرین تحقیقات پیو سنجی گفت: در روز پنج شنبه پیش از ازدواج خود ریاست جمهوری در سفر به این کشور است.

رئیس جمهور تهمت خواهد پرداخت وزارت امور خارجه هند در فوریه 24 و 25 در دعوت از نخست وزیر نارندرا. او خواهد بود به همراه بانوی اول Melania Trump.

بر اساس چهره به چهره مصاحبه 2019 جهانی نگرش سنجی از 2,476 پاسخ دهندگان انجام شده از 24 ژوئن-اکتبر 2 2019 در هند پیو گفت که اکثر سرخپوستان اعتماد به نفس در مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام کار درست وقتی که می آید به امور جهان است.

“و در حالی که برگ برنده خود را دریافت علائم مثبت از مردم هند افکار عمومی نسبت به برخی از سیاست های خاص و تجارت نگرش کلی نمی گارنر همان استقبال گرم,” تحقیقات پیو گفت: در بررسی گزارش منتشر شده در روز پنج شنبه.

بر اساس این گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن تصویر در هند به دست آورده است حمایت خود را از کاندیداتوری در سال 2016 پریدن از 14 درصد اعتماد به نفس به 56 درصد بیش از سه سال است. بسیار از این حرکت همراه است و بیشتر مردم در حال حاضر ارائه نظر در مورد رئیس جمهور ایالات متحده آن اضافه شده است.

“این آخرین اعداد شبیه به کسانی که از مغلوب ساختن پیشی جستن سلف: قبل از اینکه باراک اوباما در سمت چپ دفتر 58 درصد از سرخپوستان به حال اعتماد به نفس در او در امور جهان, در حالی که نه درصد تا به حال بدون اعتماد به نفس و 33 درصد ارائه نمی دهد یک نظر” پیو گفت.

کسانی که دیپلم بیشتر با BJP بیشتر از حامیان کنگره ملی هند حزب مخالف به صدای اعتماد به نفس در مغلوب ساختن پیشی جستن آن گفت.

اما وقتی پرسیده شد که در مورد دیدگاه های خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست در افزایش تعرفه ها و یا هزینه های کالاهای وارداتی از کشورهای دیگر حدود نیمی از سرخپوستان (48 درصد) می گویند آنها رد. یک چهارم تصویب و تقریبا یک چهارم ارائه نمی دهد ،

کسانی که بیشتر شناسایی با BJP فقط به عنوان به احتمال زیاد به عنوان کنگره حامیان به رد این اندازه گیری و کمتر احتمال دارد به ارائه یک پاسخ پیو گفت.

مرکز تحقیقات پیو غیر حزبی آمریکایی فکر می کنم تانک مستقر در واشنگتن است. آن را فراهم می کند اطلاعات در مورد مسائل اجتماعی افکار عمومی و جمعیتی روند شکل گیری ایالات متحده و جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>