پاپ می گوید coronavirus باید جرقه های جدید آگاهی های زیست محیطی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

کاهش شدید آلودگی در طول coronavirus مستندات در سراسر جهان باید منجر به نگرانی بیشتر برای محیط زیست به عنوان محدودیت ها برداشته پاپ فرانسیس روز یکشنبه گفت:.

در یکشنبه آدرس در میدان سنت پیتر فرانسیس گفت: همه گیر ساخته شده بسیاری از مردم را در خود منعکس رابطه با محیط زیست است. مربع بازگشایی شد به یک ماه پیش و ایتالیا آخرین سفر محدودیت برداشته شد در ژوئن 3.

“این مستند به کاهش آلودگی و نشان داد یک بار دیگر زیبایی از مکان های بسیاری از ترافیک و سر و صدا. در حال حاضر با از سرگیری فعالیت های همه ما باید مسئولیت بیشتر به دنبال پس از ما به خانه مشترک او گفت:” با استفاده از مدت خود را برای زمین است.

آلودگی هوا و آب در سطوح کاهش یافت در بسیاری از مکان ها.

در ونیز معمولا تیره آب در شهرستان کنلس خیلی تمیز به دلیل کاهش قایق ترافیک که ماهی می تواند دیده می شود برای اولین بار در سال های بسیاری است.

دلفین ها شنا کرد و نزدیک به بنادر racoons ظهور در پارک مرکزی نیویورک و کوه بز خیابان ها پرسه می زدند در ولز.

در برخی از شهرستانها مانند میلان کاهش آلودگی موجب مقامات به برنامه ریزی بیشتر پیاده سلیمان و مسیرهای دوچرخه سواری.

کلیسای کاتولیک روم است که در حال حاضر به مناسبت پنجمین سالگرد فرانسیس’ نقطه عطفی بخشنامه “Laudato سی” (ستوده بود) در مورد نیاز به حفاظت از طبیعت است.

در 225 صفحه کتابچه منتشر شده در پنج شنبه, واتیکان, کاتولیک ها گفت: باید disinvest از سوخت های فسیلی در صنایع و از نزدیک نظارت بر شرکت ها در بخش هایی مانند معدن برای بررسی در صورتی که آسیب رساندن به محیط زیست است.

فرانسیس صحبت یک روز پس از سازمان ملل متحد روز جهانی پناهندگان نیز گفت: coronavirus بحران برجسته نیاز به اطمینان حاصل شود برای حفاظت از پناهندگان از آنجا که آنها تا به حال تبدیل شدن به بیشتر آسیب پذیر به بهره برداری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>