پاپ فرانسیس اخراج کرالا کشیش به جرم تجاوز به جزئی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | تریواندروم | منتشر شده در تاریخ: 2 مارس سال 2020 2:36:03 am

KERALA news, kerala priest suspended, kerala priest rape case, Pope francis, Robin Vadakkumchery رابین Vadakkumchery به حالت تعلیق در آمد از روحانی وظایف به زودی پس از اخبار در مورد جرم و جنایت گزارش شده بود در اوایل سال 2017. (ANI عکس)

پاپ فرانسیس به خلع لباس کرالا کشیش رابین Vadakkuncheril که تحت 20 سال دقیق حبس پس از یک دادگاه در سال 2019 در بر داشت او را به جرم تجاوز و اشباع جزئی.

رسمی ارتباط از اسقف نشین کلیسای کاتولیک Mananthavady, که در آن Vadakkuncheril کار کرده بود به عنوان یک کشیش اهل محله در روز یکشنبه گفت که کلیسا آغاز کرده بود گام به اخراج او از روحانیت به زودی پس از او محکوم به حبس توسط دادگاه در 16 فوریه 2019.

Vadakkuncheril شده بود تحت تعلیق از ماه مارس سال 2017 و پس از او بازداشت و به اتهام سوء استفاده جنسی از یک جزئی که متعلق به محله که در آن او در خدمت به عنوان یک کشیش.

واتیکان نیز خواسته Vadakkuncheril به حال خود طرف. در دسامبر 5, 2019, پاپ صادر منظور defrock Vadakkuncheril. روند اخراج منعقد ماه گذشته پس از اسقف نشین از Mananthavady تحویل سفارش به Vadakkuncheril که تسلیم در زندان مرکزی در Kannur.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>