پاپ فرانسیس اخراج کرالا کشیش به جرم تجاوز به عنف

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | کوچی | منتشر شده در تاریخ: 1 مارس سال 2020 1:40:44 pm

Donald Trump, Trump Congress, Trump Congress address, Donald Trump Congress address, Demonetisation, India growth demonetisation, Barack Obama book, Penguin Random House Barack Obama, Kerala priest arrest, Kerala priest rape, Malaysia court, Kim Jong Nam رابین Vadakkumchery به حالت تعلیق در آمد از روحانی وظایف به زودی پس از اخبار در مورد جرم و جنایت گزارش شده بود در اوایل سال 2017. (ANI عکس)

پیوستن به یک سیاست “تحمل صفر” برای روحانیت که بهره برداری جنسی افراد زیر سن قانونی فرانسیس اخراج یک کرالا کشیش به جرم تجاوز به عنف از همه روحانی وظایف و حقوق با توجه به مقامات کلیسا.

Syro-مالابار کلیسا کشیش رابین Vadakkumchery در حال حاضر در حال گذراندن محکومیت اشباع 16 سال در Mananthavady اسقف نشین.

“Vadakkumchery شده است توزیع از ورزش از روحانی وظایف و حقوق. این بدان معناست که او شده است کاهش می یابد به دولت از یک شخص غیر روحانی” یک کلیسا گفت: با توجه به PTI.

او معلق از روحانی وظایف به زودی پس از اخبار در مورد جرم و جنایت گزارش شده بود در اوایل سال 2017.

یک POCSO دادگاه در تهلسری سال گذشته تا به حال محکوم Vadakkumchery به 20 سال از دقیق حبس و سیلی جریمه تومان سه لاخ بر او

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>