Pompeo می گوید در سازمان ملل در مسابقه پلیس در آمریکا است ‘نفاق’

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر رای محکومیت نژادپرستی به مبلغ نفاق.

“تصمیم شورای امنیت برای رای گیری دیروز در یک قطعنامه با تمرکز بر پلیس و مسابقه در آمریکا نشانه کم جدید,” Pompeo در بیانیه ای گفت.

این شورا در زمان رای گیری پس از یک بحث باعث تظاهرات در آمریکا باعث مرگ پلیس در دست آمریکایی آفریقایی جورج فلوید.

اما خاص ذکر نژادپرستی و خشونت پلیس در آمریکا حذف شد.

این موجب خشم و انزجار از گروه های حقوق متهم کرد که واشنگتن و متحدان آن از لابی به شدت به تجدید نظر در متن — یک اتهام که ما ماموریت در ژنو کاهش یافته است به پاسخ می دهند.

ایالات متحده که تا به حال گله و شکایت از خاص بودن در متن اولیه در خارج از شورا در سال 2018 شد و در حال حاضر در روز جمعه.

در بیانیه خود روز شنبه با عنوان “در ریاکاری حقوق بشر سازمان ملل متحد, شورای” Pompeo گفت: بحث ما در مورد نژاد پس از مرگ فلوید “است که نشانه ای از دموکراسی ما را قدرت و بلوغ است.”

“اگر این شورا بودند جدی در مورد حفاظت از حقوق بشر وجود دارد مقدار زیادی از نیازهای مشروع برای توجه خود را مانند سیستمیک نژادی و نابرابری در مکان هایی مانند کوبا و چین و ایران,” او گفت:.

“اگر این شورا بودند صادقانه آن را تشخیص نقاط قوت دموکراسی آمریکایی و اصرار رژیم های اقتدارگرا در سراسر جهان به مدل دموکراسی آمریکایی و به نگه داشتن خود را در سازمان ملل به همان استانداردهای بالای پاسخگویی و شفافیت است که ما آمریکایی ها اعمال می شود به خودمان” Pompeo اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>