Pompeo سرزنش چین به مرز درگیری با هند خواستار آن ‘سرکش بازیگر’

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

وزیر خارجه آمریکا مایکل Pompeo سرزنش کرده چین برای افزایش تنش در امتداد مرز با هند و نام آن را “سرکش بازیگر” در محله و نشان داد او ممکن است مطرح اختلاف و دیگر چنین flashpoints در دیدار با همتای چینی Yang Jiechi پیش از آن در هفته.

“PLA را تشدید کرده آمریکا – ما امروز آن را در هند محبوب ترین در جهان – پرجمعیت دموکراسی است.,” Pompeo گفت: با اشاره به افراد ارتش آزادی بخش چین نظامی. “و ما به عنوان دیده بان این militarizes دریای چین جنوبی و به طور غیر قانونی ادعا می کند بیشتر در خاک وجود دارد و تهدید حیاتی دریای خطوط یک وعده آنها را شکست دوباره”

“اما CCP نیست فقط یک سرکش بازیگر در محله خود,” او اضافه شده اشاره این زمان به حزب کمونیست چین با آن حرف اول. “اگر آن را ما ممکن است فکر می کنم متفاوت در مورد آن. این همه ما تاثیر می گذارد. “

بالا دیپلمات بود و شرکت در کنفرانس های مجازی کپنهاگ دموکراسی اجلاس در روز جمعه.

Pompeo در ادامه گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد دیدار با یانگ “آنچه من صرف یک معامله خوب از زمان صحبت با یانگ Jiechi در مورد ایده های اساسی که ما فقط تماشای اقدامات است. این دیگر به اندازه کافی برای گوش دادن به آنچه که حزب کمونیست چین گفت. ما می توانیم اقدامات خود را. من علامت از طریق تعداد کمی از آنها: هنگ کنگ, تبت سین کیانگ آنچه آنها انجام می دهند در هند, آنچه را که آنها انجام داده ایم در مناطق اقتصادی همراه فیلیپین و مالزی و اندونزی و ویتنام اجبار در استرالیا – هنگامی که آنها تا به حال جسارت به تقاضا است که وجود دارد خواهد بود یک بررسی که چگونه این ویروس رو از ووهان به میلان چگونه این ویروس رو از ووهان به تهران چگونه این ویروس رو از ووهان به شهر اوکلاهما و بلژیک و اسپانیا و decimating اقتصاد جهانی است.”

بازخوانی صادر شده از این نشست توسط وزارت امور خارجه تا به حال انجام چنین گرانول جزئیات. اما دوباره آن را صریح و روشن از Pompeo سخنان را در کنفرانس های مجازی اگر او در واقع مطرح کردن هند و چین مرز درگیری به طور خاص و یا در راه به طور کلی پوشش تمام چین اقدامات تهاجمی.

تنش بین ایالات متحده و چین تشدید شده به طور قابل توجهی پس از Covid-19 شیوع. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال کراوات به چین آن را متهم به هشدار نیست بقیه جهان در زمان و پس از آن با ارائه اطلاعات نادرست و گمراه کننده در مورد این. Pompeo تماس آن ووهان ویروس پس از شهرستان که در آن آغاز شده است. رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به نام “چینی ویروس”, “طاعون” و “هدیه” از چین.

وجود دارد بسیار کمی صبر برای چین در ایالات متحده ساخته شده است که بسیار روشن حمایت خود را از هند در جریان درگیریهای مرزی با هند شکل اولیه روز. در ماه مه آلیس چاه سابق امیرکبیر برای آسیای جنوبی و مرکزی گفته بود مرز flareups “بودند یادآوری است که چینی تجاوز است که همیشه نه فقط لفظی. ما همچنان به اقدامات تحریک آمیز و نگران کننده رفتار چین که پرسش در مورد چگونه چین می خواهد به استفاده از آن افزایش قدرت”.

رئیس جمهور تهمت به حال ارائه شده به واسطه متعاقبا در اواخر ماه مه بود اما تبدیل کردن توسط هر دو کشور هند و چین است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>