یک گروه از سیاستمداران از جمله وزرای سابق از جامو و کشمیر (J&K) را به دنبال قرار ملاقات برای دیدار با نارندرا نخست وزیر و اتحادیه خانه وزیر Amit Shah به بحث در مورد بازسازی این منطقه عقب نشینی کرده و به افزایش نگرانی در مورد مشاغل دولتی و مالکیت زمین با توجه به افراد آگاه از این موضوع. اگر آن materialises از آن خواهد شد اولین جلسه پس از ابطال قانون اساسی را ماده 370 که محروم منطقه از آن وضعیت ویژه در ماه اوت است.

حدود دو دوجین از سیاستمداران از جمله الطاف بخاری ملاقات روز چهارشنبه در سرینگر و تصمیم گرفت به دنبال قرار ملاقات برای کاهش مشکلات مردم مواجه شده اند از سابق دولت محروم شد از وضعیت ویژه ای است که مانع از ساکنان غیر از خرید زمین و گرفتن شغل وجود دارد.

سه رئیس سابق وزرای عمر عبدالله Mehbooba مفتی و فاروق عبدالله در میان صدها نفر از مردم بازداشت برای جلوگیری از تظاهرات در مقابل ابطال و تقسیم J&K به دو سرزمین های اتحادیه.

یک مستند و یک ارتباط خاموشی نیز تحمیل جلوتر از ابطال در ماه اوت است. بسیاری از محدودیت هایی که پس از کاسته شده است اما سه رئیس وزرای باقی می ماند تحت بازداشت است.

افراد ذکر شده در بالا گفت: یک تیم تشکیل شود قبل از ملاقات با دو تن از آنها به دنبال.

آنها اضافه شده تصمیم بر آن شد در این جلسه که در سابق وزیر و حزب دموکرات ملی رهبر غلام حسن میر محل اقامت در چهار شنبه. بخاری و همچنین شورشی کنگره رهبران شعیب تنها عثمان Majeed و Hilal شاه نیز در جلسه حضور داشتند.

توسعه می آید در این زمینه از مرکز را تلاش برای طناب در بخاری و دیگری وزیر سابق مظفر حسین Baig به راه اندازی مجدد فعالیت های سیاسی در J&K, به گفته مقامات در دهلی نو. این مرکز در هفته گذشته اعطا بر Baig این Padma بوشان.

“بخاری ندارد سیاسی چمدان بر خلاف دیگران و در نتیجه بیشتر قابل قبول به مردم و دهلی نو گفت:” یک مقام رسمی در دهلی نو خواست نامش فاش نشود .

مقامات گفت که دولت در حال کار بر روی یک برنامه اجازه می دهد تا فعالیت های سیاسی در دولت و ارائه امتیازات مانند محدودیت در فروش زمین. مقامات نشان داد بخاری است که به احتمال زیاد به دست گرفتن رهبری این ابتکار است. او تا به حال چند دور نشست با کارمندان دولت, مقامات گفت.

حرکت دولت به بخاری می آید پس از ارائه به دیگر رهبران سیاسی از جمله کسانی که در بازداشتگاه های شکست خورده را به هر گونه پیشرفت. آن را احساس می کند فعالیت های سیاسی در اطراف استقلال و وعده مشاغل, حقوق زمین باید حداقل شانس بودن “ربوده شده توسط پاکستان حمایت حرکت می کند”.

بخاری و Baig باید تاکید بر نیاز به فراتر از ماده 370 و مدافع برای احیای استقلال و اقامتگاه قوانین است که محافظت از اشتغال و حقوق زمین. “مجلس و دیوان عالی کشور عالی است. هنگامی که دادگاه تصمیم می گیرد در درخواست در ماده 370 ما را ببینید که چگونه بهترین برای رسیدگی به دغدغه های مردم J&K. مانند حفاظت در دسترس است برای چند ایالات شمال شرقی ما نیز درخواست دولت برای شبیه مقررات” Baig گفت. “در سراسر خطوط قومی–Dogras کشمیری و Gujjars–وجود یک احساس نا امنی است.”

بخاری به نام مرمت استقلال و حمایت از اشتغال و حقوق زمین دست یافتنی است. “من فقط می توانم قول و مبارزه برای آنچه شدنی است. حفاظت از حقوق مردم امکان پذیر است. من نمی تواند همان وعده در مورد ترمیم مقاله 370 و این امر می تواند اشتباه به مردم پایین است که جاده” بخاری گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im