سیاست پشتیبانی مالی به ویروس-ضربه بخش به احتمال زیاد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اتحادیه دولت در حال کار بر روی یک استراتژی برای کمک به بخش هایی مانند حمل و نقل هوایی, سرگرمی, مهمان نوازی و گردشگری شده اند که آمار با توجه به بیماری کروناویروس (Covid-19) همه گیر با توجه به دو مقام آگاه از برنامه های است که به گفته آنها می تواند شامل سیاست و همچنین به عنوان پشتیبانی مالی.

شیوع این بیماری است که مسابقه در اطراف جهان مشمئز کننده به 175,000 مردم و باعث تقریبا 6,700 مرگ و میر در کمتر از سه ماه است که عملا مبتنی داخلی و جهانی گردشگری به توقف و مقامات در سراسر هند در حال تعلیق جمعیت کشیدن فعالیت هایی مانند فیلم و نمایش رویدادهای ورزشی و کنسرت شامل پاتوژن را گسترش.

“این مرکز با اعتماد به نفس در مورد انعطاف پذیری از اقتصاد و از نزدیک وضعیت را با هم با بانک مرکزی هند (RBI) و دولت” گفت: یکی از این مقامات خواسته بود به نام. هر دو مقامات بخش جداگانه وزارتخانه در برخورد با مسائل اقتصادی.

 

تصمیمات مناسب گرفته خواهد شد در زمان مناسب و پس از بازخورد هر دو مقامات گفت.

یکی از مداخلات انتظار می رود که توسط بانک مرکزی است که به احتمال زیاد به در نظر گرفتن برش سیاست نرخ از تورم خرده فروشی نرم است دوم رسمی گفت.

روز دوشنبه شاخص بهای عمده فروشی (WPI) بر اساس نرخ تورم ثابت شد در 2.26% در ماه فوریه, اما تورم خرده فروشی است که هنوز هم در خارج RBI منطقه راحتی از 6 درصد در 6.58%.

کاهش نرخ بهره نیز به دنبال صنعت نمایندگان. “در حالی که بانک مرکزی هند آن برنامه ریزی شده سیاست های پولی در نشست آینده در ماه آوریل می تواند تحویل رشد اقدامات حمایتی حتی دیر گفت: Chandrajit بانرجی مدیر کل کنفدراسیون صنایع هند (CII) است که به دنبال یک زن 50 اساس نقطه برش در نرخ بهره برای تحریک اقتصاد.

فدرال رزرو آمریکا در روز یکشنبه کاهش میزان وام دهی به صفر است. بانک مرکزی نیوزیلند و بانک مرکزی کره جنوبی نیز به دنبال کت و شلوار با 75bps و 50 واحد کاهش بود. یک بیت بر ثانیه برابر است با یک صدم درصد است.

شیوع بیماری نیز باعث ویران کردن در بازارهای سهام در سراسر جهان یک روند است که RBI فرماندار Shaktikanta دس به عنوان “نوسانات شدید” در روز دوشنبه. “اخیرا پیشرفت اقتصاد باید هماهنگ بزرگ سیاست کاهش نرخ,” او گفت: در حالی که اذعان به احتمال زیاد تاثیر از نتیجه رکود جهانی. RBI معمولا طول می کشد تصمیم گیری در سیاست نرخ در آن کمیتۀ سیاستگذاری پولی (MPC) جلسه است که انتظار می رود در اوایل ماه آینده.

به گفته مقامات ذکر شده در بالا این سقوط در بازار است و در عین حال نگران کننده و وزارت مالیه آن را می بیند تا حد زیادی با توجه به جهانی روبرو است. بازار هند سقوط به 30 ماه اخیر با Sensex ریختن 2,713 امتیاز یا 7.96% روز دوشنبه – پاک کردن بیش ~7.50 لاخ کرور از سرمایه گذاران ثروت است.

اظهار نظر در نوسانات ارشد اقتصادی و مشاور (CEA) Krishnamurthy سوبرامانیان روز جمعه گفت: “آنچه که ما شاهد بیش از چند روز گذشته در درجه اول انعکاس جهانی عوامل است. بازارهای سهام در زمان واکنش نشان می دهند با حرص و آز و ترس. در حال حاضر وجود دارد این است که برخی از ترس ناشی از کوروناویروس.”

سوبرامانیان گفت: تیتر تورم پایین آمده به دلیل نرم شدن سبزیجات قیمت و روند نزولی انتظار می رود برای ادامه و شاخص تولید صنعتی (IIP) 2% افزایش یافت در ماه ژانویه در مقایسه با 0.1% رشد در ماه پیش – آمار و ارقام که او گفته بودند یک علامت مثبت است.

دوم رسمی در بالا ذکر شد گفت: شیوع موظف است برای صدمه زدن به اقتصاد جهانی و هند نمی تواند نگه داشتن خود را به طور کامل جدا شده است.

دولت است, اما, هشدار و آماده برای حمایت از هر بخش خواهد بود که ضربه گیر این فرد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>