پلیس در معرض خطر منطقه ترتیب برای مواد غذایی دریافت تخلیه تمیز

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Aishwarya Mohanty | Vadodra | منتشر شده: مارس 30 سال 2020 2:38:02 am

coronavirus, india lockdown, gujarat lockdown, gujarat red zones, gujarat policemen, gujarat policemen lockdown duty, gujarat policemen arrange food, indian express news برای بسیاری از نیروهای پلیس مستقر در منطقه خود را به خانواده ها غافل هستند که آنها در حال کار در یکی از پرخطرترین مناطق از شهرستان. (بازنمودی عکس)

برای کمتر از سی دقیقه که مسئول بازرس Karelibaug ایستگاه پلیس ایستاده بود در خارج از دفتر خود را به عنوان کل قضیه این است که بررسی خود گوشی نگه داشته و زنگ. حتی به عنوان پیام ها و تماس های آینده نگه داشته و از اعداد ناشناخته او همه آنها را می گیرد. با وجود تعداد خط تلفن ارائه شده برای ساکنان Nagarwada Vadodara تنها موجود منطقه قرمز بازرس ره Jadeja است خود را رفتن است.

گذشته 23 روز و همیشه از Nagarwada اعلام شد منطقه قرمز برای جلوگیری از گسترش coronavirus Jadeja شده است پاسخ دادن به بی امان تماس های مربوط به جرم و جنایت, اما بیش از مسائل مانند تاخیر در ورود گیاهی فروشندگان پاکیزگی کارگران و یا نیاز به دارو و مواد غذایی و اقلام است.

“من دریافت حداقل 15-20 تماس در روز. بسیاری از آنها در مورد مواد غذایی و دارو است. اما ما همچنین دریافت شکایت در مورد سرشار زهکشی چند بار که ما حل و فصل با کمک وادودارا شهرداری شرکت. با این حال ماه رمضان مردم نیز تقاضا یخ از آنجا که بسیاری از خانواده ها ندارد یخچال و دمای در حال افزایش هستند بنابراین ما ارائه شده اند که بیش از حد” Jadeja می گوید.

این منطقه مسکن 700 خانوار با جمعیت تقریبا 5,000 — بیش از 90 درصد آن مسلمان هستند – در حال حاضر می پوشد یک ترک نگاه کنید. به عنوان مهاجم تحمیل مهار پروتکل همچنان در منطقه است که تا کنون گزارش شده 180 COVID-19 موارد مثبت به ترک محل اشغال شده توسط یک تیم از 140 نفر از پرسنل پلیس در گشت و منینگ 11 نقاط ورود و خروج در گرمای سوزان.

برای بسیاری از کسانی که پلیس مانند Jadeja غذا ساعت شده اند نامنظم در طول هفته. بازرس می گوید که او تا به حال یک وعده غذایی مناسب با خانواده خود در سه هفته گذشته. او در حال حاضر اشغال یک آپارتمان در کنار خود برای حفظ فاصله فیزیکی از خانواده اش.

در روز هنگامی که او بازگشت دیر همسر خود را نگه می دارد مواد غذایی خود را در آپارتمان. او را برمی گرداند به وظیفه حتی قبل از کودکان خود را از خواب بیدار.

تعامل خود را تنها محدود به خود و خانواده همسر او هشت سال و پنج ماه-دختر — از طریق درب خود را به عنوان پسر enquires در مورد خوب بودن. “من را در آغوش کشید بچه ها من برای 23 روز. آن است که خود را برای خوب, من می دانم. اما در زمان من احساس درماندگی” Jadeja می گوید.

برای بسیاری از نیروهای پلیس مستقر در منطقه خود را به خانواده ها غافل هستند که آنها در حال کار در یکی از پرخطرترین مناطق از شهرستان. پاسبان Mukesh Chaudhari شده است که از نزدیک کار با وزارت بهداشت و درمان و امنیت آنها را در حالی که گرفتن نمونه می گوید: “خانواده من در Banaskantha غافل که من مشغول به کار در Nagarwada. من پدر و مادر مسن و آنها را نگران است. بنابراین من تطهیر آنچه ما در اینجا انجام دهید.”

Mukesh می گوید در ابتدا کمی ترسناک برای آنها بیش از حد با وجود پوشیدن PPE کت و شلوار. “اما این بخشی از کار ما است.”

Mukesh همراه دو پاسبان همکاری با وزارت بهداشت در حال رهبری sub-بازرس کو Chaudhary. چودری برگ برای کار در 7 هستم. به عنوان او وارد منطقه قرمز منطقه او قرار می دهد در PPE کت و شلوار بیش از او ، به عنوان روز پیشرفت دو لایه یکنواخت و PPE کیت غیر قابل تحمل می شود در زیر آفتاب سوزان.

روز برای او به پایان می رسد در هر نقطه بین 10 ساعت و 2 هستم. او به عنوان برگ قرمز منطقه Chaudhary با دقت بسته خود را PPE کت و شلوار می رسد چهارم و شوی کت و شلوار و یکنواخت در آب گرم. هر مقام پلیس در این منطقه شده است با ارائه دو مجموعه از PPE کیت.

“پنج روز شدند گیج کننده ترین زمانی که من حتی در خواب. حدود 300 نفر از مردم تست شده برای COVID-19 به عنوان بخشی از توده نمونه برداری. پس از آن ما می توانید لیست افرادی که تست مثبت به آنها را به بیمارستان. بزرگترین چالش بود برای شناسایی آنها. در زمان آنها را ارائه ناقص نام و یا آدرس نادرست. چالش دیگری بود برای متقاعد کردن بدون علامت بیماران زمانی که آنها تست مثبت است. ما ساعت را صرف متقاعد کردن آنها به همین دلیل آنها باید برای رفتن به بیمارستان است. ما حتی طناب در رهبران جامعه برای کمک به می گوید:” چودری.

او نه به ملاقات همسرش و دو دختر و پسر که در روستای مادری خود را در Banaskantha برای دو ماه. “هر بار که همسرم تماس او فقط از من می خواهد به مراقبت. دختران من از من بپرسید هنگامی که آنها را ملاقات کنم و من هیچ پاسخ به” او می گوید.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>