پلیس به دنبال تحقیر از دادگاه اقدام علیه خشن فرمانده بیش از سخنرانی در جامع

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پلیس دهلی به دنبال شروع تحقیر رسیدگی در دیوان عالی کشور در برابر فعال خشن فرمانده برای اظهارات خود در برابر دادگاه بالا. پلیس این ارسال در یک استشهاد پرونده در دادگاه در روز چهارشنبه.

دادگاه دادرسی دادخواست از جمله یک فرمانده برای ثبت نام از اطلاعات گزارش (FIRs) در برابر Bharatiya Janata Party (BJP) رهبران به اتهام بیان نفرت است که ممکن است تحریک به خشونت در شرق دهلی نو در هفته گذشته.

اما تمرکز دیوان عالی کشور تبدیل به یک دسامبر سخنرانی های ساخته شده توسط فرمانده در آن او در مورد دادگاه.

یکی از قضات در نیمکت عدالت BR Gavai بنا به گزارش اول ذکر کرد. این برداشت توسط وکیل عمومی Tushar مهتا که به نمایندگی از مرکز در این مورد. او ادعا کرد که فرمانده شده از اظهارات موهن در برابر دادگاه عالی در یک تجمع در مقابل تابعیت (متمم) قانون و یا کا در جامع میلیا Islamia.

مهتا ظاهر می شود برای پلیس دهلی گفت که او تا به حال یک متن به گفتار . به گفته فرمانده گفت که او نمی باید ایمان در راس دادگاه و که آن را حفاظت از “انسانیت سکولاریسم و برابری” در موارد مربوط به ثبت ملی شهروندان (NRC), ایودیا و کشمیر. او افزود که فرمانده همچنین گفت: “ultimate عدالت” تنها می تواند دریافت در خیابان.

“اگر این است آنچه شما احساس می کنید در مورد این دادگاه و سپس ما را به تصمیم می گیرید چه چیزی برای انجام با شما” رئیس دادگستری هند (CJI) SA Bobde عنوان نیمکت اظهار داشت.

نیمکت حتی حاضر به شنیدن فرمانده درخواست و خواسته پلیس دهلی به ارائه یک استشهاد.

فرمانده شناخته شده است برای گرفتن یک تحقیر ایستاده و آوردن قضائیه به عنوان یک نهاد و قضات به بی احترامی دهلی پلیس گفت: در آن استشهاد.

“در آن است از این رو فرستاده شده که درخواست ثبت شده توسط Sh. خشن فرمانده مارس مهربانی بود را رد کرد و با نمونه هزینه ها و رسیدگی به تحقیر از دادگاه آغاز شود در برابر او” استشهاد اضافه شده است.

فرمانده وکیل مدافع کارونا Nundy رد اتهامات. او خواست یک کپی از متن. دادگاه به فرمانده آزادی به فایل خود را در پاسخ به اتهامات ساخته شده توسط وکیل به طور کلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>