مرد پلیس flaunting هزینه قلم, باند از سارقان گران

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Flaunting هزینه به سرقت رفته قلم هزینه یک انسان آزادی خود را در Madhya Pradesh را بطول. پلیس گفت که قلم به سرقت رفته بود از یک خانه استاد توسط Vishal Kumare بود که با افتخار نشان دادن آن را خاموش.

“حدود نیم دوجین دزدی متعهد شدند در مسجد چوک ببو چوک Suyog مستعمره و Kalapatha مناطق در گذشته شش ماه یا بیشتر است که در آن سارقان به سرقت دو چرخ, لپ تاپ, تلفن های همراه و دیگر اشیاء با ارزش اما ما نمی گرفتن هر گونه سرنخی در مورد جنایتکاران. تنها به تازگی ما آمد به دانستن از طریق ما خبرچین در مورد یکی Vishal Kumare ساکن Gyaraspur منطقه بود که flaunting هزینه قلم که به سختی مناسب شخصیت او را با توجه به آموزش و پرورش و زمينه گفت:” گنج ایستگاه پلیس در شارژ اس اس Solanki. کومار ترک تحصیل مدرسه است.

این افسر پلیس افزود که پلیس نگه داشته و در یک ساعت در Kumare و او در نهایت دستگیر شده در روز یکشنبه. “در بازجویی اعتراف کرد به گونه ای حدود نیم دوجین دزدی همراه با همدستان خود از جمله سرقت و متعهد در Prof BR Khatarkar خانه در ژوئن 26, از جایی که آنها به سرقت رفته بود قلم علاوه بر دو چرخ و یک لپ تاپ. هر چند قلم از نگاه پر هزینه استاد نمی تواند بگوید در مورد قیمت آن را به عنوان آن را به حال شده است استعداد او توسط یک دانش آموز” گفت: Solanki.

Kumare بازداشت نیز منجر پلیس به همدستان.

Solanki گفت که کسانی که دستگیر شدند عبارتند از سانجی Parte, Umesh Kumare و جزئی ، پلیس از بهبود از خود اختیار داشتن سه دو چرخ یک دوچرخه لپ تاپ گوشی های موبایل و قلم. Umesh است که گفته می شود مغز متفکر باند را در عملیات.

Solanki همچنین گفت که متهم مردان ممکن است مرتکب شده اند دیگر دزدی بیش از حد خواهد شد که نشان داد در طول بازجویی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>