پوگبا پروژه راه اندازی مجدد می تواند نگه دارید اوله در چرخ

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آیا ما دیدن اولین عمل پل پوگبا پروژه راه اندازی مجدد در منچستر یونایتد در روز شنبه ؟ اگر بله, این امر می تواند در میان بسیاری از چیزهایی که ما نمی دیده اند شنیده و یا نوشته شده است اما برای این مستند.

در خالی وایت هارت لین به دنبال مانند یک سفینه فضایی از یک جنگ ستارگان prequel میلان در آمد در 63 دقیقه است. آن را به حال شده است 36 دقیقه پس از pacy استیون Bergwijn هدف – هری مگوایر را سنگین نوبه خود و David de Gea را clanger کمک به اعتصاب و برابر یک تیم نشسته عمیق از اکولایزر نیست نگاه مانند آن را در اطراف گوشه.

یک دقیقه به بازی میلان تقریبا تغییر است. او با بازی شسته و رفته تصویب به برونو فرناندز که روت توپ را به آنتونی رزمی اما ایالات جلو به تعویق افتاد. بازی تنها نهم مسابقه 2019-20, میلان قبلا سرقت اسپرز راست پشت Serge Aurier. داشتن رانده پایین سمت چپ تا کنون میلان جرأت به سمت راست در 80 دقیقه و تا به حال Eric Dier تعقیب کج سایه. اسپرز centre-back آورده میلان و ایالات تساوی هنگامی که Fernandes تبدیل مجازات.

پوگبا آیا سرهم بندی کردن در یک چالش در Giovani Lo Celso اذعان یک ضربه آزاد در یک منطقه خطرناک اما یک دقیقه بعد در 85 او فرستاده طولانی crossfield عبور برای مارکوس Rashford است که می تواند به ذهن برنده است. تا به حال اسپرز’ centre-back Davinson سانچز را تکذیب کرد او Rashford توجه به توانایی پیدا جدید خود را به یک ملت سر خود را اولویت می شده اند نخست وزیری را مگان Rapinoe.

در اولین مسابقه خود را پس از 26 دسامبر به دلیل مچ پا مصدومیت پوگبا به اتمام 17 از 18 پاس تلاش ساخته شده دو بلوک و برنده توپ به موارد چهار. رها کردن عمیق تر به Andrea Pirlo خاک پوگبا نشان داد او و Fernandes می توانید همکاری وجود داشته باشد در هافبک. اگر پوگبا در نهایت می تواند وفق دهند به عنوان یک دروغ هافبک فرد ممکن است یک تیم انتخاب زمان ایالات پایان خود 16-عجیب و غریب بازی در تمام مسابقات این فصل است. برداشت اول می تواند بی ثبات اما ایالات مدیر اوله گونار Solskjaer دلایلی به این باور است که او نمی باید یک استیون جرارد-فرانک لمپارد مشکل یکی که befuddled بسیاری از یک مدیر انگلستان.

“پل همه چیز را یک هافبک باید او پنجه برنده می گذرد و نشان داد برخی از مهارت های خیلی فوق العاده به او پشت” Solskjaer گفت. “و زمین او است که چنین مشتاق و پرشور ، هر کس می توانید ببینید کیفیت او ارائه می کنند.

“او تا به حال نا امید کننده فصل با آسیب های خود را. پل تا به امروز نشان داده شده است که چگونه او می تواند کمک و من فقط نگاه به جلو به گرفتن او مشخصه و با دیدن پل برگشت به بهترین خود را.”

پوگبا را cameo یادآوری عملکرد خود را با تیم ملی. پس debuting به عنوان یک 20 ساله و از طریق دو جام جهانی و یک قهرمانی اروپا, میلان نشان داده کامل کارنامه خود غیر قابل انکار استعداد. “او تا به حال قدرت و مهارت و کنترل کامل از فوتبال است. مهارت ها و روش برای یک بازیکن بزرگ به معنای او می تواند دستکاری توپ و در عین حال او نیز خیلی قوی او می تواند نگه داشتن مردم. (پل) Scholes خواهد پا زدن او را هر روز سعی کنید و گرفتن توپ گفت:” سابق ایالات بازیکن جانی اوانز در مورد پوگبا. این که میلان آغاز آموزش با ایالات اولین تیم در سال 2012.

پس از فرانسه تبدیل شد قهرمان جهان در روسیه میلان به ثمر رساند در فینال و داشتن یک بازی خوب, مدافع, Adil Rami او را به نام “مرد قوی از فرانسه تیم است.” “من می توانم به شما بگویم که پولس امروز تبدیل به یک رهبر است,” او گفت:.

مبارزه طولانی در ایران

که ‘رهبر’ ایجاد شده تنها 16 شانس در هفت بازی قبل از شنبه. امضای او را در یک 89.2 میلیون پوند انتقال در سال 2016 خوزه مورینیو پس از آن ایالات مربی گفته بود او با اعتماد به نفس میلان خواهد غلبه بر شروع کند. میلان سعی کردم شاید بیش از حد سخت است اما این اتفاق رخ نداد احتمالا چون چند می تواند زندگی می کنند تا انتظارات از بودن جهان گران قیمت ترین فوتبالیست. “قیمت بزرگ در سر او سخت است و من به او گفتم این زمینه گفت:” پاتریس اورا که میلان مشورت در یوونتوس قبل از بازگشت به انگلستان است.

Solskjaer بیش از حد نمی توانستم میلان به تکثیر فرم خود را در یوونتوس و یا فرانسه و از آن شده است تمام سراشیبی راست تا مچ پا آسیب در این فصل است. “رکورد امضای پل پوگبا شده است یک شکست” مقاله نویس جیم هولدن نوشت: در جهان فوتبال است.’ “Pogback”, “پیوست” شرایط است که به دست آورده بودند گنده ارز به نظر می رسید مانند آنها از دوران دیگری است. برای مدت زمان طولانی به نظر می رسید میلان را ترک کند مانند او در سال 2012, امتناع الکس فرگوسن پیشنهاد 20 ، 000 پوند در هفته برای رفتن به یوونتوس در یک انتقال آزاد است.

اما برای Covid-19 شاید او را ترک کرده اند. پست همه گیر پویایی فوتبال نقل و انتقالات تغییر خواهد کرد. مورینیو گفته وجود دارد نخواهد بود “دیوانه اعداد” در این زمان. “من نمی توانم تصور کنید که 100 یورو در نقل و انتقالات در آینده نزدیک” سابق بایرن مونیخ جمهور Uli Hoeness گفته است. به تازگی یوونتوس در یک گزارش Tuttosport گفت: پوگبا گزارش 12 میلیون پوند و دستمزد است راه بیش از حد.

هیچ جا برای رفتن ؟

و در آن نهفته است rub. میلان ممکن است هیچ جایی برای رفتن. چند باشگاه می توانیم نوع هزینه ایران می خواهم و این یکی به احتمال زیاد به پیشنهاد آنها حاضر نمی تواند خود را از مسائل. تا به حال رئال مادرید کردن لود گرت بیل و جیمز رودریگز شاید آنها را سخت تن به تن برای میلان.

با یک سال و چپ در قرارداد پوگبا می تواند کمک به او را عامل Carmine ‘مینو’ Raiola نوسان یک معامله بهتر با knuckling پایین در حال حاضر. پایان فصل در بالا نیز می تواند قرار داده و او را در پنجره فروشگاه به خوبی سازگار اجراهای هرگز به دور بماند.

Solskjaer خواهد شد و امیدواریم که اتفاق می افتد. توسط ماه اوت گذشته با شور و شوق از اوله در چرخ’ باعث برنده شدن 14 او در 17 بازی رفته بود. در ژانویه 2019 یک ماه پس از جایگزینی مورینیو, Solskjaer شد, نخست وزیری مدیر ماه یک مشت از ایران پس از الکس فرگوسن در سال 2012. اولویت خود را برای حمله به فوتبال بود و طراوت از مورینیو را در راه او به دنبال بازیکنان views; او حتی خطاب به هواداران است. همه عاشق این مرد از ملد در نروژ است. “حتی زمانی که از او انتقاد ما, او با استفاده از مثبت چیزهایی که ما انجام داده اند” گفت: آندر هررا هافبک.

در عین حال که داده می شود یک کار دائم سال به انتصاب خود به عنوان مدیر موقت به نظر می رسید یک تصمیم عجولانه در انگلیس ثروتمندترین باشگاه فوتبال زمانی که آنها به پایان رسید ششم در 2018-19. آنها می تواند استطاعت بهترین انداخت اما وزن خود را پشت کسی اخراج توسط کاردیف. همه چیز را تا حدودی بهبود یافته و ایالات رفت به مستند شکست نخورده در 11 بازی نداشتن از دست داد پس از این شکست به رئال در ماه ژانویه است. آنها حتی لیگ دو در برابر قهرمان منچستر سیتی, پرسپولیس, اما هنوز هم در خارج از چهار صفحه.

نروژی است که هنوز هم توسط حامیان برای دیر هدف ساخته شده است که ایالات قهرمانان اروپا در سال 1999 اما آن را نمی ممکن است تحمل یک فصل دیگر دور از لیگ قهرمانان. ایران در حال زنده در جام حذفی و لیگ اروپا است و می تواند دزدکی حرکت کردن به بالا چهار نفر از نخست وزیری. باید آنها را به خوبی در این دو رقابت و ماندن در بالای چهار اوله می تواند اقامت در چرخ. بسیار مهم و اساسی خواهد شد که چگونه بسیاری از بزرگ شب های او می توانید از میلان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>