ساعت و تاریخ با litti-چوخا تالاواری حلقه انتخابات بل در بیهار

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پتنا

تصویر نخست وزیر نارندرا هاردکور, بیهاری ظرافت litti-چوخا تالاواری در دهلی نو را Hunar Haat روز چهارشنبه به تنظیم زنگ برای بیهار مجمع انتخابات برنامه ریزی شده بعد از این سال.

و آن را نیز برانگیخته شدید بحث سیاسی در دولت است.

در حالی که حاکم NDA را نشانه رفته ستایش در PM برای “دادن بیهار را با ظرف آن به دلیل” تصویر PM نشسته روی تخت و داشتن litti-چوخا تالاواری نمی تواند به خوبی با مخالفان.

RJD رهبر Tejashwi Yadav گفت آن شده اند که بهتر است اگر این ساعت تا به حال توجه به این مسائل از مردم از بیهار. او در توئیتر خود نوشت “ممنون محترم PM برای میل معروف بیهاری ظرافت! پس بیهار سانتی متر نمی تواند درخواست من می خواهم برای جلب توجه شما نوع نسبت بیهار را مشروع سهم انتظار پس بسیار طولانی: وضعیت خاص بودجه ویژه بسته های سیل صندوق وجوه از Ayushman بهارات.”

او رفت و برای اضافه کردن “کسی که باعث می شود ‘litti’ مجبور به مهاجرت به دلیل بیکاری است. آنچه در مورد Biharis که در حال مبارزه برای وضعیت ویژه ای برای دولت است.”

Yadav در حال حاضر در Berojgar Yatra.

ژامبون-S رهبر سابق بیهار سانتی متر Jitan Ram Manjhi فکر “اگر آن را یک سیگنال برای بیهار در انتخابات”. “این ساعت همه چیز با یک پیام در ذهن” او گفت:.

کارشناسان سیاسی نیز با توافق Manjhi. “تا آنجا که خوردن litti-چوخا تالاواری نگران است تنها بیهار انتخابات باقی مانده سال جاری و سال او می خواهد برای اتصال. چقدر این کمک می کند تا او را فقط زمان خواهد شد بگویید” تحلیلگر سیاسی گفت: D M Diwakar که قبلا با یک سینها موسسه مطالعات اجتماعی.

NDA رهبران این مسخره کرد. “این باعث درد معده به بسیاری از. آن را دلپذیر اتفاقی که در دولت بحث بود راه و روش برای افزایش درآمد کشاورزان و تکرار آن نذر را حداقل یک بیهاری ظرافت در هر صفحه از یک هندی PM توسط هاردکور, litti-چوخا تالاواری مطرح کرده بود اعتبار از کشاورزان از دولت ایم” بیهار معاون سانتی متر Sushil Kumar Modi.

بیهار را JD (U) وزیر Sanjay Jha پرسیدم عزیز @narendramodi آقا ~ چندان دلگرم کننده برای دیدن شما لذت بردن از #littichokha در Hunar Haat در دروازه هند.برای میلیون ها نفر در ایالت بیهار در این ظرف است که مترادف با سادگی و فروتنی و earthiness! این بخشی از بزرگ ما سنت های آشپزی و افتخار ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>