ظ می گوید: هند جذاب ترین بازار در انرژی پاک در فضای

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بوپال: نخست وزیر نارندرا مودی روز جمعه گفت که هند در نظر گرفته شده است “جذاب ترین” در بازار انرژی پاک در فضا به دلیل پیشرفت فوق العاده ای شده و اضافه شده که انرژی خورشیدی خواهد نقش کلیدی در دستیابی به اهداف از Atmanirbhar بهارات (متکی هند) Abhiyan.

او این اظهار نظر در حالی که اختصاص به ملت آسیا بزرگترین نیروگاه خورشیدی که دارای ظرفیت 750 مگاوات (MW) در ریوا, Madhya Pradesh (MP) از طریق ویدئو کنفرانس پیوند میان مواج coronavirus بیماری (Covid-19) شیوع در کشور است.

تشریح انرژی خورشیدی به عنوان خالص مطمئن و امن او گفت: “آن مطمئن بود چرا که دیگر منابع انرژی ممکن است تخلیه شود اما نه از خورشید است. آن را همیشه ادامه به درخشش در جهان است. آن را خالص به دلیل آن کمک می کند تا محیط زیست به جای آلوده کردن آن و امن به دلیل آن است که نمادی از اعتماد به نفس.”

PM گفت: زمانی که سیاستگذاران در جهان بودند در شاخ یک معضل که آیا به تمرکز بر اقتصاد یا محیط زیست و در زمان تصمیم گیری در هر صورت هند نشان داده بود راه بود که هیچ تناقض اما هر دو تکمیل هر یک از دیگر.

“این که آیا آن Swachh بهارات ماموریت کمپین یا کارزار به ارائه LPG (گاز نفتی مایع) و PNG (لوله کشی گاز) به هر خانواده یا ساختمان شبکه CNG-(گاز طبیعی فشرده) مبتنی بر سیستم حمل و نقل در سراسر کشور و یا تلاش برای برق مبتنی بر حمل و نقل در کشور چند جمله اقدامات در حال انجام برای ساختن زندگی مردم بهتر در یک محیط دوستانه به شیوه ای” از ظ گفت.

این دلیلی است که او گفت: “در همه دولت برنامه های حفاظت از محیط زیست و سهولت زندگی در حال ترجیح داده می شود. برای ما حفاظت از محیط زیست است نه محدود به چند پروژه اما این یک راه زندگی است. هنگامی که ما در حال راه اندازی پروژه های بزرگ از انرژی های تجدید پذیر ما در حال تلاش برای اطمینان حاصل شود که ما نسبت به حل و فصل انرژی پاک منعکس شده است در هر جنبه از زندگی ما و همچنین تلاش های ما برای دیدن است که سود آن به هر شهروند در هر کلاس و هر بخش از کشور است.”

برای مثال او گفت: “در شش سال گذشته 36 کرور LED (دیود ساطع نور) لامپ شده بود توزیع در سراسر کشور و بیش از 1 کرور لامپ های LED به حال نصب شده در چراغ های خیابان.”

PM گفت: یک زمان وجود دارد زمانی که قیمت لامپ LED بود و فراتر از دسترس مرد مشترک است. در شش سال گذشته به قیمت یک لامپ LED به حال کاهش 10 برابر و مردم بودند در حال حاضر با استفاده از 9-10 وات لامپ به جای 100 تا 200 وات لامپ, او گفت:.

به عنوان یک نتیجه او گفت: مصرف برق کاهش پیدا کرد شش میلیارد واحد و در این تعداد افراد نجات 24,000 تومان کرور روپیه در هر سال در هند است. علاوه بر آن مانع از 40 میلیون تن دی اکسید کربن از ورود به محیط زیست و در نتیجه آلودگی های سطح پایین آمد, او گفت:.

مودی گفت: با توجه به سیاست دولت و استراتژی بر روی انرژی خورشیدی قیمت از انرژی خورشیدی چه استفاده می شود 7-8 تومان به ازای هر واحد در سال 2014 تا به حال پایین آمدن به تومان 2-2.50 در هر واحد در حال حاضر و از آن سود صنایع در ایجاد اشتغال و مردم است.

PM “وجود دارد یک بحث که در کل جهان به عنوان به چگونه انرژی خورشیدی بسیار کم قیمت در هند. هنگامی که وجود دارد یک بحث در انرژی های تجدید پذیر در جهان هند است که به عنوان یک مدل است.”

او گفت: انرژی خورشیدی می تواند مورد استفاده به کمال بالقوه خود را تا زمانی که این کشور تا به حال بهتر از پانل های خورشیدی و باتری و ظرفیت ذخیره سازی با کیفیت بهتر.

“کار در جریان است در این جهت. این کشور را هدف تحت Atmnirbhar بهارات Abhiyan است برای انجام دور با وابستگی ما به واردات برای سخت افزار های مختلف از جمله پانل های خورشیدی. گام های لازم گرفته شده به منظور افزایش تولید PV خورشیدی (فتوولتائیک) ماژول,” او اضافه شده است.

درخواست تجدید نظر به کارآفرینان جوانی و شروع یو پی اس برای استفاده از این کشور بالقوه در زمینه انرژی خورشیدی, او گفت:, “آن را ساخته شده است اجباری برای استفاده از انرژی خورشیدی سلول های فتوولتائیک و ماژول های ساخته شده در هند در پمپ های تحت Kusum (Kisan Urja Suraksha evam Utthaan Mahabhiyan) طرح و پشت بام پانل های در خانه. این تصمیم گرفته شده است که ادارات دولتی و سایر نهادهای دولتی تنها خرید های ساخته شده در هند-سلول های خورشیدی و یا ماژول. در همان زمان دولت تشویق شرکت هایی که در حال راه اندازی نیروگاه به تولید ماژول های PV خورشیدی.”

قبلا MP وزیر Shivraj سینگ Chouhan گفت: پروژه های خورشیدی هزینه حدود 4000 تومان کرور.

سنگ تهداب این پروژه گذاشته شد و در 22 دسامبر 2017.

CM گفت: “قدرت تولید شده از این پروژه Rs 2.97 در هر واحد است که بالاترین در کشور است. از نقطه نظر زیست محیطی انتشار 15.7 لاخ تن دی اکسید کربن است که مانع از ورود به محیط زیست است که معادل کاشت 2.60 کرور درختان. حدود 24 درصد از برق تولید شده از این پروژه اختصاص داده شده برای آهن مترو دهلی نو شرکت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>