ساعت میاد Adityanath برای دست زدن به او از coronavirus می گوید این کمک به صرفه جویی در 85k …

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دوش گرفتن ستایش در یوگی Adityanath خود را برای دست زدن به Covid-19 گیر نارندرا نخست وزیر روز جمعه گفت: گسترده فرآورده های ساخته شده توسط اوتار پرادش وزیر ذخیره حداقل 85,000 زندگی چیزی است که غیر قابل تصور بود قبل از 2017.

مودی که راه اندازی “آتما nirbhar, Uttar Pradesh Rozgar Abhiyan” به دنبال ترویج کارآفرینی محلی با انجمن های صنعتی به ارائه اشتغال گفت: Adityanath موفق به نوبه خود این بیماری همه گیر به فرصتی که دولت قبل از 2017 خواهد باید اجتناب شود.

نخست وزیر با اشاره به قبل از سال 2017 دوره زمانی که دولت بیشتر بود حکومت غیر BJP دولت گفت: “هر کدام از دولت یا سیستم در محل, شرایط چنین است که آنها را اجتناب چالش اما Adityanath دولت آن را در زمان به طور جدی کار می کرد و در یک جای پای جنگ.” او با اشاره به رم در اللهآباد (هند) در طول Kumbh Mela, هنگامی که یک نخست وزیر در قدرت بود که او نیز یک نماینده از شهر گفت: ساعت ساخته شده و تمام تلاش ها برای مسواک زدن “مرگ صدها هزار نفر” زائران زیر فرش. مودی گفت: تا جمعیت 24 کرور همان است که از چهار کشور اروپایی در کنار هم قرار اما در مرگ و میر 600 با توجه به کروناویروس و تمجید از تلاش های Adityanath در مقابله با این بیماری همه گیر.

“تا دستاورد عظیم است… جمعیت 24 کرور است بزرگتر از آن است که بسیاری از کشورها است. جمعیت انگلستان و فرانسه و ایتالیا و اسپانیا را با هم می آید تا 24 کرور اما آنها را دیدم 1.30 لاخ مرگ و میر ناشی از کوروناویروس” او گفت:, و اضافه کرد که این چهار کشور از دست زندگی بیشتر از تا, حتی اگر آنها در کشورهای توسعه یافته و هیچ کمبود امکانات.

با اشاره به سناریو در ایالات متحده, او گفت:, “شما باید را دیده اند و گزارش ها از آمریکا است. آنها همه چیز دارند اما حتی پس از آن 1.25 لاخ و جان خود را از دست داده است تا در حال حاضر.” “اگر Yogiji و تیم خود را ساخته شده است آماده سازی مناسب امروز 85,000 مردم را از دست داده اند زندگی خود را اگر مقایسه کنیم با کشورهای دیگر است. ما می توانیم می گویند که کار سخت انجام می شود تا دولت نجات بسیاری از زندگی,” او گفت:.

مودی که تعامل با روستاییان از شش ولسوالی از طریق مشترک خدمات مراکز و krishi vigyan kendras گفت: این دستاورد است و موفق شده است که 30 تا 35 لاخ کارگران را به دولت بازگشت صدها نفر از shramik قطار. صحبت در مورد کار انجام شده توسط Adityanath دولت گفت: وزیر تعهد آشکار بود در این واقعیت است که او تصمیم گرفتند به دست پدرش last rites.

مودی گفت که او همیشه صحبت در مورد این دو موتور برای توسعه آن مشغول به کار بود برای اوتار پرادش و امیدوار است که کشورهای دیگر نیز در طرح های مانند ، او تاکید کرد که او نگران است در مورد دولت به عنوان یک شهروند و همچنین از آنجا که او یک نماینده از اینجا.

“هر کس را نشان می دهد شجاعت در بحران می شود موفقیت است. چه شما باید انجام شده است به عنوان مثال برای جهان است,” او گفت:, و اضافه کرد که اوتار پرادش است نقش بسیار مهمی در ساخت کشور متکی به خود.

او همچنین مورد ستایش قرار داد کار انجام شده توسط این دولت در سه سال گذشته خاطر نشان کرد که مبارزه با کروناویروس بود و اشاره به سه گام اجتماعی فاصله پوشش صورت با ماسک و بهداشت.

از “آتما nirbhar, Uttar Pradesh Rozgar Abhiyan” طرح با هدف تولید 1.25 کرور شغل در 31 منطقه.

زخم اعتماد به نفس از ارائه شغل به تمام کارگران مهاجر از اوتار پرادش Adityanath گفت: دولت به اندازه کافی پتانسیل لازم برای ایجاد فرصت های شغلی برای همه آنها.

“اوتار پرادش به اندازه کافی امکانات برای ایجاد اشتغال برای کارگران مهاجر که به دولت بازگشت. من می توانم اطمینان دهم که ما موفق خواهد شد در به کارگیری همه آنها” گفت: Adityanath در حالی که راه اندازی این طرح از طریق ویدئو کنفرانس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>