ساعت نارندرا مودی برای دیدار با, سیستم مدیریت محتوا, فردا, نقد و بررسی مرحله به مرحله خروج از مستند

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نارندرا نخست وزیر برگزار خواهد شد ویدئو کنفرانس با رئیس وزرای متحده و سرزمین های اتحادیه در روز دوشنبه بعد از ظهر به بررسی هند پیشرفت در مهار بیماری کروناویروس در حالی که به تدریج شروع مجدد فعالیت های اقتصادی در یک روش مرحله به مرحله. این نشست نیز با حضور وزیر خانه آمیت شاه, وزیر دارایی Nirmala Sitharaman وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan همراه با مقامات ارشد از مرکز از جمله خانه بهداشت ،

Hindustan Times حال امروز گزارش داد که این دیدار به احتمال زیاد خواهد شد بحث در مورد مرحله بعدی در خروج از سراسر کشور مستند و تمرکز بر افزایش بیشتر در فعالیت های اقتصادی و همچنین راه هایی برای مقابله با این بیماری همه گیر در مهار مناطق.

برای Coronavirus به روز رسانی های زنده

کابینه وزیر Rajeev Gauba برگزار شد جلسه با رئیس دبیر و سلامت دبیران از همه دولت روز یکشنبه به بررسی وضعیت Covid-19 مدیریت. با توجه به مرکز متحده بودند به نفع دو جانبه استراتژی برای افزایش فعالیت های اقتصادی در حالی که حاوی این بیماری است. Gauba نیز برگزار شد و دو نشست با مقامات دولتی در روز شنبه به شناسایی مناطق برای بازگشایی پس از مارس 17 – هنگامی که مرحله سوم از مستند به پایان می رسد. این جلسات همچنین در مورد وضعیت ناشی از افزایش شدید موارد مثبت در جیب چند کشور است.

برخی از مقامات آشنا با زمینه نخست وزیر جلسه گفت: امتیازات بیشتر شد به احتمال زیاد معرفی شده پس از مارس 17, اما تعداد Covid-19 نقاط مهم و مهار مناطق بعید است به تغییر.

دولت تا به حال طبقه بندی شده تمام 773 مناطق در این کشور به سه منطقه – قرمز و نارنجی و سبز به نشان می دهد سطح فعالیت های اقتصادی و محدودیت در محل در هر یک از این مناطق. 130 مناطق به عنوان بخشی از منطقه قرمز 284 به عنوان منطقه نارنجی و 319 به عنوان منطقه سبز.

HT راهنمای Coronavirus COVID-19

روز یکشنبه تعداد کل coronavirus موارد در هند صعود به 62,939 در حالی که تعداد تلفات افزایش یافت به 2,109.

نخست وزیر ترکیه در ملاقات با رئیس وزیران نیز اتفاق می افتد در پس زمینه از دو تراژدی – در Vizag استایرن نشت گاز مورد که به کشته شدن 13 نفر و منجر به آسیب به چندین نفر دیگر و اورنگبد حادثه قطار که در آن 16 کارگران مهاجر کشته شدند. ملی مدیریت بحران قدرت صدور دستورالعمل پس از Vishakapatnam حادثه برای راه اندازی مجدد صنایع پس از lockdown برای جلوگیری از تکرار چنین حوادث صنعتی.

در این جلسه با وزرای ارشد است به احتمال زیاد نیز تمرکز بر روی پرواز از کارگران مهاجر که ارائه یک مشکل برای یک مقیاس کامل از سرگیری تولید صنعتی و فعالیت های ساخت و ساز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>