ساعت نارندرا به آدرس کشور در 4 بعد از ظهر فردا

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر نارندرا مودی آدرس ملت در 4 بعد از ظهر روز سه شنبه ، سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در یک صدای جیر جیر بدون گفتن چه آدرس مورد خواهد بود.

به سازمان بنادر و دریانوردی را صدای جیر جیر آمد و در مدت کوتاهی پس از این دولت اعلام کرده بود که ممنوعیت 59 تلفن همراه برنامه های مربوط به چین است که در آن گفته بودند مخاطره اندازد به هند و حاکمیت ملی دفاع و امنیت و نظم عمومی.

آن را نیز به دنبال اعلام اتحادیه وزارت خانه را باز کند و 2 دستورالعمل که به دنبال باز کردن بیشتر فعالیت های خارج از مهار مناطق از ژوئیه 1 در میان Covid-19 بیماری همه گیر.

در Mann Ki Baat آدرس رادیو در روز یکشنبه مودی گفت که هند خیلی بهتر است قرار می گیرد از بسیاری از کشورهای دیگر با توجه به مبارزه با این بیماری همه گیر است و این کشور بهبود نرخ در حال افزایش است.

هند Covid-19 شمارش می ایستد در تقریبا 5.5 لاخ.

ساعت مودی آدرس خواهد آمد در میان مداوم ایستاده-بین هند و چین در Ladakh را Galwan دره. فرماندهان نظامی هند و چین در حال برنامه ریزی برای دیدار دوباره در روز سه شنبه به کشف به معنی خلاص.

مودی در Mann Ki Baat آدرس رادیو تا به حال ستایش سربازان هندی که در یک درگیری با نیروهای نظامی در Galwan ولی در شب 15 ژوئن که موجب خشم در کشور است.

نخست وزیر نمی نام چین در Mann Ki Baat آدرس زمانی که او گفت که سربازان هندی داده بود یک در خور پاسخ به کسانی که آرزو سرزمین های هندی.

مخالفان به ویژه کنگره که ادعا کرده است که چینی های سربازان نفوذ به سرزمین های هندی شده است و خواستار آن است که این ساعت باید آشکارا محکوم چین پرخاشگری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>