نخست وزیر نارندرا مودی باید موضع خود را روشن در مجلس بیش از این نظرات توسط رهبر آن Anantkumar Hegde در برابر مهاتما گاندی, کنگره خواستار در روز دوشنبه.

Anantkumar Hegde شناخته شده به اظهارات بحث برانگیز بود توصیف آزادی مبارزه به رهبری مهاتما گاندی به عنوان “درام” و همچنین سوال که چگونه “این افراد” به دست می آمد به نام “مهاتما” در هند است.

شش-زمان Lok سبها عضو از Uttara کانادا در حالی که پرداختن به یک رویداد عمومی در بنگلور در روز شنبه گفت که کل جنبش آزادی بود “صحنه با رضایت و حمایت بریتانیا”.

“تنها راه وجود دارد می تواند برخی از توبه و طلب بخشایش اگر نخست وزیر و BJP دولت صادقانه در مورد بزرگداشت سالگرد 150 از پدر ملت. این کشور نیاز به یک پاسخ” آناند شارما در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

“مجلس در جلسه. ما خواهان آن است که نخست وزیر می آید و باعث می شود موضع خود را روشن فردا. همانطور که گفتم این فید بر او ناراضی است او عصبانی است ما نگران نیست که با” او گفت:.

بی جی پی رهبران باید به وظیفه خود نظرات Sharma خواستار شدند.

ارشد کنگره رهبر همچنین گفت که آنها می توانند درک کنند به همین دلیل رهبران ارشد بی جی پی شده اند توهین حافظه از مهاتما گاندی است.

“آنها در حال توهین به جنبش ملی آزادی مبارزه هستند زیرا ایدئولوژیک فرزندان کسانی بودند که نه تنها غیر شرکت کنندگان اما فعالانه به مخالفت با آزادی مخالف مهاتما گاندی مخالف جنبش هند ترک و پشتیبانی انگلیسی ها. این یک واقعیت است تاریخ” او گفت:.

این Rajya سبها عضو گفت که وجود خشونت در “ایدئولوژی طرز تفکر و زبان بی جی پی”.

“آنها از جان گذشته برای انتخابات. تنها به برخی از آرا در انتخابات دهلی آنها تحمیل کرده اند برخی از زخمهای عمیق بر روح هند” شارما گفت.

“باید آن را مهار رهبران خود را که آیا آنها یوگی Adityanath یا وزیران و از آنها بخواهید برای کنترل زبان خود را” او خواستار است.

کنگره رهبر گفت که راه خود را ارشد وزرا و نمایندگان مجلس در حال صحبت کردن در آن خلاف قانون اساسی است.

او همچنین با انتقاد از چندین تیراندازی حوادث از جمله روز یکشنبه از شلیک در مقابل جامع Millia اسلامی در پایتخت است که به دلیل سم در حال گسترش در جامعه است.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im