ساعت باید متوجه پیامدهای خود کلمات: Manmohan Singh در Ladakh چهره…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در اولین سخنان در Ladakh چهره سابق نخست وزیر مانموهان سینگ در روز دوشنبه گفت PM نارندرا باید متوجه پیامدهای کلمات و نمی تواند اجازه می دهد چین به استفاده از آنها به عنوان دفاع از موقعیت خود را.

و اشاره کرد که دروغ است و هیچ جایگزینی برای دیپلماسی یا قاطع رهبری سینگ به نام بر نخست وزیر برای اطمینان از عدالت برای سربازان که فوت دفاع از هند تمامیت ارضی.

“برای انجام هر گونه کمتر خواهد بود یک خیانت تاریخی از ایمان مردم” او در بیانیه ای گفت.

کنگره شده است با حمله به دولت نخست وزیر مودی اظهارات را در یک نشست که هیچ کس وارد سرزمین های هندی و یا اسیر هر پست نظامی در حالی که با مراجعه به شرق لاداخ بست.

دولت گفته است که این تلاش در حال ساخته شده را به یک “بازیگوش تفسیر” به نخست وزیر علیه. سینگ گفت: این یک لحظه ای که در آن ما باید ایستاده با هم به عنوان یک ملت می شود و ایران در پاسخ ما به این بی پروایی نشان دادن تهدید. بیست و سربازان هندی از جمله یک سرهنگ کشته در خشونت چهره با سربازان چینی در شب ماه ژوئن 15/16 در شرق لاداخ را Galwan دره.

و اشاره کرد که این کشور ایستاده است در تاریخی عبور جاده سینگ گفت: دولت تصمیمات و اقدامات جدی داشته بلبرینگ در آینده چگونه نسل ما درک.

“کسانی که ما را تحمل وزن جدی وظیفه. و در دموکراسی ما که مسئولیت بر عهده دفتر نخست وزیر” او گفت:.

“نخست وزیر باید همیشه آگاه از مفاهیم کلمات خود را و اعلامیه در کشور ما امنیت و همچنین استراتژیک ارضی و منافع” او گفت:.

کنگره جانباز گفت: چین است “گستاخی و به طور غیر قانونی” به دنبال ادعا می کنند بخش هایی از سرزمین های هندی مانند Galwan دره و Pangong Tso دریاچه با ارتکاب چندین تهاجم از آوریل سال 2020 تا تاریخ. “ما نمی تواند و نمی خواهد cowed پایین با تهدید و ارعاب و نه اجازه سازش با ما تمامیت ارضی. “نخست وزیر نمی تواند اجازه می دهد آنها را به استفاده از کلمات خود را به عنوان دفاع از موقعیت خود را و باید اطمینان حاصل شود که تمام ارگان های دولت با هم کار کنند برای مقابله با این بحران و جلوگیری از افزایش بیشتر,” او گفت:.

“ما یادآوری دولت که دروغ است و هیچ جایگزینی برای دیپلماسی یا قاطع رهبری است. حقیقت را نمی توان سرکوب با داشتن نرم متحدان اسپوت, آرامش, اما اظهارات نادرست” او گفت:.

سینگ همچنین گفت که قربانی از سربازان نمی تواند اجازه رفتن بیهوده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>