نخست وزیر نارندرا مودی روز یکشنبه بنارس خود Lok سبها حوزه و افتتاح 34 پروژه های انکشافی به ارزش حدود 1,000 تومان کرور روپیه در حالی که همچنین با ضعیف کردن Mahakaal بیان به لینک بنارس اوجائین و Omkareshwar و اختصاص به ملت پاندیت Deendayal Upadhyay یادبود مرکز.

در طول روز دیدار نخست وزیر نیز پرده 63-پای مجسمه Deendayal Upadhyaya. “این خواهد بود که بزرگترین مجسمه رهبر در کشور است. بیش از 200 صنعتگران مشغول به کار بودند روز و شب برای یک سال گذشته برای تکمیل مجسمه” دفتر نخست وزیر گفت.

در یک تابع عمومی PM مودی را اختصاص به ملت 34 پروژه که شامل 430-تخت superspeciality بیمارستان دولتی در دانشگاه بنارس هندو (BHU) و 74-تخت روانپزشکی در بیمارستان در تیم اول دانشگاه یا دانشکده. این superspeciality بیمارستان ساخته شده در هزینه 164 تومان کرور روپیه کمک خواهد کرد حدود 200 میلیون نفر از هفت کشورهای همسایه و نپال. مودی بنیان از تسهیلات در ماه دسامبر سال 2016.

این Mahakaal بیان که این ساعت را پرچم از طریق لینک ویدئو را اتصال سه “jyotirling زائر مراکز” از بنارس اوجائین و Omkareshwar. این خواهد بود که برای اولین بار یک شب-سفر قطار خصوصی در کشور ،

از 34 پروژه های برنامه ریزی برای افتتاح در یکشنبه, 16 مربوط به ساخت و ساز جاده ها در هزینه حدود 240 تومان کرور. این ساعت همچنین ذخیره کردن پایه از 14 پروژه های توسعه در مجلس خود را به حوزه. اینها تخمین زده می شود ارزش در مورد Rs 200 کرور.

“نارندرا نخست وزیر را وقف توسعه پروژه به ارزش تومان به 1000 کرور روپیه به این کشور خواهد شد و ذخیره کردن پایه و اساس پروژه به ارزش 200 تومان کرور روپیه در طول سفر خود به بنارس در فوریه 16. همه فرآورده های مورد بازدید و تکمیل شده” بنارس بخشی کمیسر دیپاک Agarwal گفت.

نخست وزیر نیز برنامه ریزی شده برای شرکت در مراسم اختتامیه جشن سده از شری Jagadguru Vishwaradhya Gurukul. او برنامه ریزی شده برای انتشار نسخه ترجمه شده از شری Siddhant Shikhamani گرانت در 19 زبان و مرتبط با برنامه تلفن همراه.

این ساعت همچنین افتتاح مرکز ودایی پژوهش در BHU. مرکز توسعه داده شده است برای حفظ هند فرهنگ و میراث فرهنگی انجام تحقیقات چند رشته ای و گسترش آگاهی است.

این Bharatiya Janata Party را (BJP) کاشی منطقه سخنگوی NavratanRathi گفت: “حزب کارگران را به یک محرک به انجمن خوش آمدید PM مودی در بنارس.”

به گفته یک مقام رسمی در بنارس PM آدرس یک مکان تجمع و افتتاح Chowkaghat-Lehartara overbridge در این شهرستان است.

مودی همچنین افتتاح دو روز کاشی Ek, Roop Anek نمایشگاه در پاندیت Deendayal Upadhyaya Hastakala Sankul. وجود او را در تعامل با خریداران و صنعتگران از کشورهای مختلف از جمله آمریکا و انگلستان و استرالیا. ‘کاشی Ek Roop Anek’ به نمایش گذاشتن محصولات از بیش از 100 صنعتگران از همه بیش است.

(با ورودی توسط Sudhir کومار در بنارس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de