ساعت مودی در شیوع کروناویروس: جنگ جهانی دوم نمی گذارد به عنوان بسیاری از کشورهای…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در آدرس خود را به ملت PM مودی به نام coronavirus بحران یک موضوع از نگرانی کرد و گفت که حتی در جنگ جهانی اول و دوم تاثیر نمی گذارد به عنوان بسیاری از کشورها به عنوان coronavirus.

ساعت مودی اعتراض مردم به اعمال خود منع رفت و آمد در مارس 22 برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در کشور است.

نخست وزیر همچنین مطمئن باشید افرادی که در این Covid-19 بحران وضعیت که در آن دانشمندان هنوز به آمده تا با یک درمان یا واکسنی برای این ویروس است به اضطراب.

شیوع کروناویروس: پوشش کامل

“شما هرگز نا امید من هر زمان که من خواسته اند برای چیزی. آن است که از تمام نعمت خود را که ما در حال حرکت به سمت ما تنظیم اهداف. امروز من نیاز آینده چند هفته از همه. نه شده است وجود دارد هیچ درمان قطعی برای مقابله coronavirus و نه است وجود دارد یک واکسن. در چنین شرایطی طبیعی است که برای ما به اضطراب” مودی گفت.

رمان coronavirus گرفته چهار زندگی در کشور و آلوده 167 ساکنان در آن مرحله 2 در میان خواستار مجموع مستند ” از شهرها و شهرستانها برای جلوگیری از پیشرفت آن به مرحله بعدی جامعه انتقال است که می تواند منجر به یک نمایی افزایش عفونت در یک کشور بیش از 1.3 میلیارد دلار است.

اوایل امروز دولت اعلام کرد بان کی مون در تمام ورودی پروازهای بین المللی به این کشور برای یک دوره یک هفته شروع یکشنبه, مارس 22.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>