ساعت مودی خواسته CBSE ‘آزمون رزمندگان’, آنها را می پرسد برای خوشحال

نخست وزیر نارندرا مودی در شنبه توییتی خواسته های خود و مشاوره به هزاران نفر از دانش آموزان که به نظر می رسد برای کلاس 10 و کلاس 12 مدیره امتحانات که برگزار شده توسط هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE).

نخست وزیر خواسته دانش آموزان به نوشتن CBSE امتحانات هیئت مدیره در یک “شاد و بدون استرس به شیوه ای”.

“به عنوان CBSE کلاس X و XII امتحانات شروع امروز بهترین آرزوهای خود را به همه جوان آزمون رزمندگان خود را پدر و مادر و معلمان است. من مصرانه از من دوستان جوان به نظر می رسد برای امتحانات و شاد و بدون استرس به شیوه ای” مودی توییتی.

مودی بود خطاب حداقل 2000 دانش آموزان جلوتر از امتحانات هیئت مدیره در ماه ژانویه در سومین نسخه از “Pariksha Pe Charcha” برنامه در دهلی Talkatora ورزشگاه.

او گفت: آنها باید یک “تکنولوژی-رایگان” اتاق در خانه های خود را انتخاب کنید, فعالیت های فوق برنامه بر اساس علاقه خود را و متوجه باشید که امتحانات همه چیز نیست.

نخست وزیر همچنین گفت که آنها برای به دست آوردن demotivated موقت از موانع.

مودی که با استفاده از نمونه هایی از کریکت به Chandrayaan 2 ماموریت و تجارب خود صحبت در طیف وسیعی از مسائل از جمله آزمون استرس و مدیریت زمان.

او نیز تا به حال یک بیت از مشاوره برای والدین نیز هست.

“پدر و مادر باید زمان را برای پیدا کردن آنچه که کودکان خود را می خواهید به انجام به جای سوق دادن آنها به فعالیت هستند که در نظر گرفته فریبنده است که آنها می توانند مورد بحث در مکالمات خود با دوستان خود,” او گفت:.

“چه خوب است زمانی است که شور و شوق کودکان می شود اظهارات مد برای پدر و مادر. فعالیت های فوق برنامه نیاز به زرق و برق هدایت می شود. اجازه دهید هر کودک دنبال چه چیزی او را دوست دارد” نخست وزیر گفته بود.

وجود دارد 18,89,878 دانش آموزان خواهد شد که CBSE کلاس 10 امتحان بورد و 12,06,000 خواهد شد که به نظر می رسد برای CBSE کلاس 12 امتحانات هیئت مدیره این سال است.

از این وجود دارد 788,195 دختران 11,01,664 پسران و 19 فراجنسیتی دانش آموزان در کلاس 10 در حالی که وجود دارد 522,819 دختران 684,068 پسران و شش فراجنسیتی دانش آموزان در کلاس 12.

وجود دارد 23,844 نامزدها در کلاس 10 و 16,103 در کلاس 12 خواهد بود که ظاهر می شود از مدارس خارجی.

کلاس 10 CBSE مدیره امتحانات پایان خواهد رسید در 20 مارس و کلاس 12 CBSE امتحانات هیئت مدیره خواهد نتیجه گیری در مارس 30.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر