ساعت مودی می خواهد تعریف از ‘تبعیض’ گسترش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر (PM) نارندرا پیشنهاد کرده است که التهاب سخنرانی های ساخته شده برای تحریک اینتر-منطقه درگیری را شامل می شود در تعریف “بیان نفرت” برای حفظ حرمت و کرامت شهروندان هند دو دولتی که حاضر بود به نام گفت Hindustan Times.

این ساعت به دنبال گسترش تعریف نفرت سخنرانی در کنفرانس سالانه دولت از روسای پلیس و هوش/تحقیق سازمان برگزار شد در ماه دسامبر به شرح زیر است که اداره اطلاعات به تازگی فرستاده نقاط عمل به تمام ایالات و وزارتخانه مربوط می شود. هندوستان تایمز به بررسی نقاط عمل.

ساعت مودی همچنین گفت که در حالی که بررسی قوانین موجود “هدف باید برای حفظ حرمت و عزت از اموال غیرنظامیان”.

مقامات ذکر شده در بالا گفت PM اشاره شد از جمله حوادثی مانند حمله به شمال سرخپوستان در ماهاراشترا در دستور یک حزب سیاسی یا ضد ملی اظهارات برای کنده کاری یک دولت جداگانه مانند Khalistan که پتانسیل را دارند که باعث اینتر-منطقه درگیری و حملات در دانش آموزان از شمال شرق یا کشمیر در دیگر نقاط کشور در اصلاح قوانین مربوط به سخنرانی نفرت.

هر گونه انتشار نظرات در رسانه های اجتماعی و انیمیشن است که به طور بالقوه آتش زا و می تواند منطقه ای برخورد نیز می تواند شامل اصلاح تعریف سخنرانی نفرت گفت: یکی از مقامات.

قوانین فعلی مربوط به سخنرانی نفرت خواهد بود مورد تجزیه و تحلیل قبل از مصرف یک تماس در مورد اینکه آیا وجود دارد نیاز فوری به ایجاد تغییرات و یا مقررات موجود کافی هستند آنها اضافه شده است.

در حال حاضر سخنرانی نفرت تعریف شده است و بر اساس دین ، قومیت ، فرهنگ یا نژاد. حتی اگر این واژه بیان نفرت خود را پیدا کند ذکر است در هر نقطه در قانون شناسایی شده است از طریق قوانین مختلف است که پرداختن به چنین سخنرانی از جمله بخش 153A, 153B, 295A, 298, 505 (1), 505 (2) از قانون مجازات اسلامی (IPC).

این قوانین می گویند که هر یک از کلمات و یا نسبت دادن سخن گفته و یا نوشته شده و یا نشانه/نمایندگی بصری که ممکن است ترویج ناهماهنگی و یا نفرت و یا توهین/توهین به هر دین, فرهنگ, زبان, طبقه یا جامعه است که مجازات جرم. علاوه بر این قوانین وجود دارد مانند فن آوری اطلاعات عمل می کنند که اغلب مورد استفاده توسط آژانس های/پلیس به اتهام یک فرد تحریک هر گونه درگیری/درگیری در رسانه های اجتماعی.

در سال 2017 21 قانون کمیسیون توصیه کرده بود قرار دادن اقدامات جدید که تحت پوشش مسخره کردن یا سوء استفاده از هر حساب از منطقه محل تولد و غیره. کمیسیون توصیه می شود که بخش 153C که ممنوع تحریک به نفرت و بخش 505A می پردازد که با ایجاد ترس و زنگ و یا تحریک خشونت در بعضی از موارد اضافه شده در IPC.

“به اندازه کافی وجود دارد قوانین موجود اگر دولت و پلیس به طور جدی در مورد اقدام علیه افرادی که گسترش نفرت. آنچه مهم است اراده برای اجرای قوانین. اگر یک قانون معرفی شده است و آن را به اجرا در تبعیض آمیز شیوه ای از آن هیچ خوب” گفت: Ajai Sahni, داخلی, متخصص امنیتی.

ساعت مودی نیز خواست نیروهای پلیس و سازمان های شرکت انتخاب وکلا و قضات بازنشسته و خدمات پلیس ماموران در روند بررسی قوانین موجود. همه دولت روسای پلیس خواسته شده است برای تدوین یک گزارش در بیان نفرت و ارسال توصیه های خود را به اتحادیه, وزارت, امور خانه, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>