ساعت مودی برای دیدار بنگال پس از طوفان Amphan می پذیرد سانتی متر Mamata را…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر نارندرا مودی در سفر به, West Bengal در روز جمعه برای انجام یک نظر سنجی های هوایی از آسیب های ناشی از طوفان Amphan که به کشته شدن دست کم 72 نفر و در سمت چپ یک دنباله از تخریب دولت, سخنگوی گفت.

این خواهد بود که ساعت مودی اولین دیدار در هر نقطه از اولین مستند به توقف گسترش coronavirus در محل قرار داده شد در 25 مارس.

ملی در واکنش به این فاجعه زلزله SD Pradhan به خبرنگاران گفت که Odisha که تا به حال نیز تخلیه بیش از 1.5 لاخ مردم نبود آمار به عنوان بد به عنوان بنگال خواهد بود و بازگشت به حالت عادی در یکی دو روز یا بیشتر.

اخبار PM مودی تصمیم ساعت پس از بنگال وزیر Mamata بانرجی تن به تن به صورت مرکزی کمک و اعتراض به ساعت مودی به بازدید از طوفان-مناطق ضربه. بنگال که تا به حال نقل مکان کرد و پنج لاخ مردم برای محافظت از آنها را از طوفان که roared به دولت در روز چهارشنبه بسته بندی بادها gusting به سرعت بالای 185 kmph.

پیش از آن در روز ساعت مودی مطمئن بنگال غربی است که این کشور می ایستد در همبستگی با آن به عنوان دولت شمارش آن ضرر و زیان در پی طوفان Amphan.

“شده اند و دیدن تصاویری از, West Bengal در خرابی های ناشی از طوفان Amphan. به چالش کشیدن در این ساعت تمام ملت می ایستد در همبستگی با, West Bengal. دعا برای رفاه مردم از دولت است. تلاش ها برای اطمینان از عادی نخست وزیر مودی گفت: در یک صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>