ساعت مودی به نم نشست Covid-19

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر نارندرا مودی شرکت در مجازی نشست سران جنبش عدم تعهد (نم) در روز دوشنبه برای اولین بار پس از گرفتن سکان امور در هند به بحث در مورد راه های مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس با هم.

گزارش گفت: این جلسه برگزار خواهد شد در حدود ساعت 4.30 بعد از ظهر هند زمان و نیز با حضور خارجی وزیر امور S Jaishankar.

این خواهد بود که اولین بار مودی را در یک نم جلسه پس از تبدیل شدن به نخست وزیر در سال 2014. مودی شد اولین بار نخست وزیر هند به جست و خیز اجلاس نم در سال 2016 و دوباره در سال 2019.

هند نشان داده شد توسط معاون رئیس جمهور در گذشته دو نشست در سال 2016 در ونزوئلا و 2019 در آذربایجان است. مانموهان سینگ شرکت کرده بود در تهران نم دیدار در سال 2012.

آذربایجان رئیس جمهور از این گروه تا سال 2022 و ملاقات است که سازمان تحت رهبری خود الهام علی اف رئیس جمهور.

دیگر بلوک مانند G20 BRICS و گروه بندی های منطقه ای مانند سارک نیز برگزار ویدئو کنفرانس به بحث در مورد یک رویکرد هماهنگ برای مقابله با کروناویروس بیماری که تحت تاثیر بیش از 3.5 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و 274,431.

نم نشان دهنده بزرگترین گروه از کشورهای خارج از سازمان ملل متحد و دارای 120 کشورهای در حال توسعه از آسیا و آفریقا و آمریکای لاتین تحت آن بریزید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>