نارندرا نخست وزیر را در مجلس خود را به حوزه بنارس امروز که در آن او خواهد شد راه اندازی حداقل 30 پروژه های جدید است.

با توجه به اطلاعات از نخست وزیر دفتر (PMO), مودی را اختصاص به ملت Deendayal Upadhyaya یادبود مرکز و افتتاح مجسمه خود را, بلندترین مجسمه Hindutva آیکون در کشور است. مجسمه ساخته شده توسط بیش از دو صد صنعتگران که در روز کار می کرد و شب برای ساختار. یادبود مرکز خواهد شد که این نقوش از زندگی و زمان Deendayal Upadhyaya. حدود 30 صنعتگران از Odisha شده است کار بر روی این پروژه برای بیش از یک سال است.

نخست وزیر نیز پرچم را از طریق لینک ویدئو ‘Mahakal اکسپرس’ که اتصال سه jyotirling زائر مراکز – بنارس اوجائین و Omkareshwar. این اولین بار است که یک شبه قطار خصوصی در کشور است.

نخست وزیر افتتاح 460 تخت فوق تخصص بیمارستان دولتی در شهر و 74-تخت روانپزشکی در بیمارستان Benaras دانشگاه هندو.

مودی همچنین برنامه ریزی برای حضور در مراسم اختتامیه جشن سده از Jagadguru Vishwaradhya Gurukul و انتشار شری Siddhant Sikhmani گرانت در 19 زبان, طبق اطلاعات توسط سازمان بنادر و دریانوردی.

نخست وزیر مودی افتتاح دو روز “کاشی Ek Roop Anek’ در پاندیت Deendayal Upadhyaya Hastkal Sankul نمایشگاه محصولات از نقاط مختلف اوتار پرادش است. این رویداد نیز میزبان خریداران و صنعتگران از ایالات متحده, انگلستان, استرالیا و دیگر کشورهای مختلف با آنها مودی نیز تداخل می کنند.

مدیر کل اضافی از پلیس Brij بوشان Shamra گفت: استادانه درست شده ترتیبات امنیتی ساخته شده اند برای نخست وزیر را ببینید. بیش از 300 بازرسان و زیر بازرسان مستقر شده اند برای نخست وزیر امنیت. هجده تیم از بمب های انهدامی جوخه های فشرده شده اند و به خدمات. بیش از 3500 پاسبان همراه با 49 DSP سطح ماموران مستقر خواهد شد در شهر در امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de