ساعت مودی برای پیوستن مجازی فوق العاده سران G20 در روز پنج شنبه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نارندرا نخست وزیر خواهد شد پیوستن به یک “مجازی فوق العاده G20 در نشست سران” در 26 مارس به بحث در مورد یک پاسخ هماهنگ به Covid-19 همه گیر و اقتصادی آن انشعابات دو نفر آشنا با تحولات روز سه شنبه گفت:.

عربستان سعودی رئیس جمهور فعلی G20 به نام برای مجازی اجلاس هفته گذشته است. اگر شده است وجود دارد هیچ اعلام رسمی از ریاض یک فرد آشنا با برنامه ریزی برای اجلاس سران تایید آن را در شب برگزار می شود در روز پنج شنبه.

رهبران در اجلاس سران خواهد بود قبل از یک جلسه مجازی در مارس 25 G20 شرپاها و یا شخصی نمایندگان از سران دولت های کشورهای عضو. هند شرپا سابق وزیر اقتصاد Suresh Prabhu.

پیش از این اجلاس رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen توییتی که روز سه شنبه او صحبت در گوشی با مودی در مورد آماده سازی برای نشست “زنجیره تامین تحت تاثیر coronavirus و همچنین در مورد ظرفیت تولید برای حیاتی داروسازی”.

G20 شامل اتحادیه اروپا و اقتصادهای بزرگ مانند چین و استرالیا و کانادا و ژاپن و کره جنوبی و ایالات متحده است. هند تنظیم شده است به فرض G20 ریاست جمهوری در سال 2022.

G20 در نشست سران برگزار خواهد شد در زمانی که جامعه جهانی است دست و پنجه نرم با گسترش سریع عفونت و مرگ و میر ناشی از Covid-19 در عنوان بسیاری از 168 کشور جهان است. با توجه به آمار سازمان بهداشت جهانی وجود دارد 332,930 مورد تأیید و 14,510 مرگ و میر ناشی از دوشنبه.

آماده سازی برای مجازی اجلاس نیز که در ساعت مودی اخیر مکالمات تلفنی با عربستان شاهزاده محمد بن سلمان و نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون.

با توجه به بیانیه ای از عربستان سعودی رهبران G20 انتظار می رود به “قرار دادن به جلو هماهنگ مجموعه ای از سیاست ها برای محافظت از مردم و حفاظت از اقتصاد جهانی”. G20 را عمل می کنند با جهانی بدن برای کاهش تاثیر این بیماری همه گیر و مجازی اجلاس خواهد ساخت در تلاش G20 وزیران دارایی, بانک مرکزی, فرمانداران و مقامات ارشد برای توسعه “دقیق الزامات و اقدامات مورد نیاز”.

G20 وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران برگزار شد یک جلسه مجازی در روز دوشنبه و در مورد تاثیر این بیماری همه گیر در اقتصاد جهانی و آماده سازی به صورت مجازی در نشست سران.

عربستان وزیر دارایی محمد Aljadaan تاکید کرد نیاز به گام تا G20 را تلاش های مشترک و قاطعانه عمل کند و در یک شیوه ای هماهنگ به مردم و کسب و کار حفظ ثبات اقتصاد جهانی و بازارهای مالی, بازگرداندن اعتماد به نفس و جلوگیری از عمیق و طولانی مدت اثرات منفی اقتصادی.

او می گوید که پس از آخرین نشست G20 وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران در ماه فوریه به “چشم انداز اقتصاد جهانی به طور قابل توجهی بدتر شده و تکامل و گسترش جهانی از Covid-19 همه گیر نهفته است اقتصاد جهانی [در برابر] زمینه اختلال در عناصر از هر دو عرضه و تقاضا”.

از نشست وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران “توافق به دقت نظارت تکامل از بیماری همه گیر از جمله تاثیر آن بر بازار و شرایط اقتصادی و اقدامات بیشتر برای حمایت از اقتصاد در طول و پس از این مرحله” با توجه به بیانیه رسمی است.

آنها همچنین توافق کردند به منظور توسعه یک “مشترک G20 طرح اقدام” که به طرح های فردی و جمعی و اقدامات این گروه را برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. آنها همچنین در مورد راه به گام “هماهنگ تلاش های دو جانبه و چند جانبه طلبکاران به آدرس خطرات ناشی از بدهی آسیب پذیری به ویژه در کشورهای کم درآمد”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>