ساعت مودی برای افتتاح آسیا بزرگترین نیروگاه خورشیدی در MP امروز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر نارندرا مودی در روز جمعه افتتاح آسیا بزرگترین نیروگاه خورشیدی در Madhya Pradesh را ریوا منطقه که دولت گفته را کاهش می دهد انتشار معادل حدود 15 لاخ تن دی اکسید کربن در هر سال است.

نخست وزیر خواهد شد اختصاص 750MW فوق العاده مگا نیروگاه خورشیدی است که گسترش بیش از 1,590 هکتار زمین به این کشور از طریق ویدئو کنفرانس.

“ریوا پروژه های خورشیدی است که به عنوان مثال از نتایج بسیار خوبی که می تواند در صورت وجود همکاری بین دولت مرکزی و دولت” این مرکز گفت: در یک نسخه.

اینجا همه در مورد این پروژه:

* این ریوا فوق العاده مگا انرژی خورشیدی پروژه یکی از بزرگترین سایت تک نیروگاه خورشیدی در هند و جهان است.

* پروژه شامل سه خورشیدی تولید واحد 250 مگاوات واقع در 500 هکتار زمین در داخل یک پارک خورشیدی با مساحت 1500 هکتار است.

* پارک خورشیدی توسعه یافته توسط ریوا فوق العاده مگا خورشیدی محدود (RUMSL) یک شرکت سرمایه گذاری مشترک, Madhya Pradesh Urja Vikas Nigam محدود (MPUVN) و انرژی خورشیدی شرکت از هند (SECI) مرکزی بخش دولتی انجام است.

* مرکزی کمک مالی از 138 تومان کرور روپیه ارائه شده به RUMSL برای توسعه پارک.

* ماهیندرا انرژیهای تجدید پذیر خصوصی با مسئولیت محدود اوج جیپور خورشیدی خصوصی با مسئولیت محدود و Arinsun انرژی پاک خصوصی با مسئولیت محدود انتخاب شدند RUMSL از طریق حراج معکوس برای توسعه سه خورشیدی تولید واحد است.

* این پروژه اولین پروژه انرژی تجدید پذیر برای تامین به نهادی مشتری در خارج از کشور آهن مترو دهلی نو شرکت. آن را به 24 درصد از انرژی از پروژه باقی مانده 76 درصد عرضه می شود به دولت discoms از, Madhya Pradesh.

* این هم نمونه ای هند تعهد برای رسیدن به این هدف از 175GW نصب شده انرژی های تجدید پذیر با ظرفیت تا سال 2022 از جمله 100GW خورشیدی ظرفیت نصب شده دولت گفته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>