ساعت مودی به آدرس ملت در coronavirus مستند فردا

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در: آوریل 13, 2020 8:54:04 pm

Easter, Easter Sunday, PM Modi on Easter, PM Modi Easter wishes, coronavirus India, COVID-19 India, India news, Indian Express ساعت مودی آدرس به ملت تاریخ, سخنرانی زمان: نارندرا نخست وزیر برگزار شد یک ویدیو کنفرانس با وزرای ارشد در روز شنبه.

نخست وزیر نارندرا مودی آدرس کشور در ساعت 10 صبح روز سه شنبه, روز, زمانی که سه هفته در سراسر کشور مستند به پایان می رسد به طلسم از دوره آینده اقدام علیه حاوی گسترش رمان coronavirus.

با تعداد تایید coronavirus موارد در هند عبور 9000-علامت روز دوشنبه از جمله 324 مرگ و میر گسترش COVID-19 موارد به تقریبا نیمی از مناطق در کشور است که به احتمال زیاد به وزن در ذهن این مرکز در تهیه مدرج رویکرد است.

در چهار ساعت جلسه بین PM مودی و دولت وزرای ارشد در روز شنبه یک اجماع گسترده پدید آمده که ملی مستند باید تمدید حداقل دو هفته تا مارس پایان.

پس از جلسه Odisha شد اولین دولت برای گسترش دولت-شبکه مستند تا مارس 30. پنجاب به دنبال کت و شلوار و همچنین تمدید مستند تا مارس 1 و همچنین Maharashtra, Karnataka, Telangana و, West Bengal. در دوشنبه, Tamil Nadu پیوست لیست متحده به گسترش مستند بستن تمام فعالیت ها تا تاریخ 30 آوریل.

پس از این دیدار بیانیه ای از دفتر نخست وزیر نشانه های متنوع تغییر در استراتژی از صرفه جویی در زندگی یک ماه پیش برای صرفه جویی در زندگی و همچنین معیشت در حال حاضر. “او (نخست وزیر) تاکید کرد که شعار دولت قبل بود ‘hai jaan به jahaan چینگ های’ اما در حال حاضر این است که “jaan bhi jahaan bhi” ، ” سازمان بنادر و دریانوردی در بیانیه ای گفت:.

در این دیدار ساعت مودی آموخته است که تن به تن برای Aarogya Setu – نرم افزار برای ردیابی و هشدار به کسانی که از لحاظ جسمی نزدیک به Covid-19 موارد و با اشاره به احتمال از آن به عنوان یک e-عبور است که می تواند تسهیل سفر از یک مکان به مکان دیگر.

ماه گذشته PM مودی بود خطاب به ملت دو بار در 19 مارس و آوریل 24. در مارس 19, او به نام “حل و خویشتن داری” برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. او همچنین اعلام کرد ‘janta مقررات منع رفت و آمد’ در مارس 22, یکشنبه.

در مارس 24, PM مودی اعلام کرده بود 21 روز در سراسر کشور مستند به بررسی گسترش ویروس. در یک پیام ویدئویی در مارس 3, مودی به حال از مردم خواست تا با خاموش کردن چراغ در خانه های خود و نور لامپ و شمع و یا تلفن همراه مشعل برای ده دقیقه در ساعت 9 در مارس 5 برای نمایش در این کشور “جمعی حل و فصل” به شکست coronavirus.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>