ساعت مودی تنش منافع ملی در BJP دیدار با یک ضربه تند وشدید زدن در مخالفت با پر…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نارندرا نخست وزیر خواست رهبران خود Bharatiya Janata Party (BJP) برای همیشه حفظ منافع ملی بالاتر از این حزب است. نخست وزیر این اظهارات را در BJP پارلمانی حزب جلسه روز سه شنبه.

“منافع ملی بالاتر از این حزب است. ما همه کار برای منافع ملی. برخی از آنها کار خود را برای احزاب به جای منافع ملی. Vikas (توسعه) است که ما سرود; صلح و وحدت و هماهنگی پیش نیاز برای توسعه” نخست وزیر گفت: حمله به احزاب مخالف.

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه, وزیر دفاع Rajnath Singh, Bharatiya Janata Party (BJP) رئیس جمهور JP Nadda MoS سازمان بنادر و دریانوردی Jitendra سینگ و اتحادیه وزیر Smriti Irani نیز در حضور در این نشست است.

مخالفان شده است هدف قرار دادن بی جی پی به رهبری دولت در مرکز بیش اخیر دهلی خشونت که به کشته شدن 46 نفر و در سمت چپ بیش از 200 مجروح شدند.

نیمه دوم بودجه مجلس در جلسه که از سر در روز دوشنبه شاهد تکرار adjournments در هر دو مجلس پارلمان به مسئله خشونت در دهلی نو.

اعضای حزب کنگره از جمله رهبر آن مخالفت Adhir Ranjan چودری, Gaurav Gogoi, Manickam تاگور و سو Thirunavukkarasar فشرده برای adjournment, حرکات, به بحث در مورد دهلی شورش است که این حزب به عنوان “جمعی از آتش”.

در همه 23 اعلامیه adjournment بودند ثبت شده توسط اعضای مخالف.

کنگره رهبران از جمله راهول گاندی و سپس انجام یک اعتراض در خارج از مجسمه مهاتما گاندی و خواستار استعفای اتحادیه خانه وزیر Amit Shah.

Aam Aadmi Party را (AAP) اعضای بیش از حد واصل adjournment, حرکات.

خشونت را شکست هفته گذشته بين دو گروه حمایت و اعتراض به تابعیت (متمم) قانون و یا کا یکی دیگر از موضوع های مورد استفاده توسط مخالفان به هدف دولت است. مخالفان دولت را متهم به تقسیم کشور مذهبی خطوط از طریق کا که به دنبال اعطای تابعیت به آزار و اذیت اقلیت های مذهبی از کشورهای همسایه.

دولت اما ضربه برگشت و گفت: مخالفان در حال گسترش است نهفته است و آنها را متهم به تلاش برای دامن زدن جمعی از تنش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>