ساعت مودی شاه اطمینان Mizoram سانتی متر از کمک پس از دو زلزله آمار دولت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نارندرا نخست وزیر و اتحادیه خانه وزیر Amit Shah روز دوشنبه مطمئن Mizoram وزیر Zoramthanga از همه کمک پس از دور افتاده شمال شرقی دولت زده شد توسط دو زمین لرزه, اندازه گیری بیش از 5:0 در مقیاس ریشتر در کمتر از 24 ساعت.

“صحبت به Mizoram سانتی متر Zoramthanga در این وضعیت در پی زمین لرزه وجود دارد. مطمئن باشید همه امکان پشتیبانی از مرکز” مودی توییتی در صبح روز دوشنبه.

با توجه به دولت لرزش گیری 5.1 در مقیاس ریشتر رخ داد Mizoram در 4:30 ب. ظ روز یکشنبه و در کمتر از 24 ساعت بعد یکی دیگر از زلزله, اندازه گیری 5.8 در مقیاس ریشتر رخ داد در 4:10 صبح روز دوشنبه.

“من صحبت کردم به Mizoram سانتی متر Zoramthanga به بررسی وضعیت پس از گزارش از زلزله در دولت است. من مطمئن همه ممکن است حمایت از دولت مرکزی است. دعا برای همه, ایمنی و خوب بودن” شاه توییتی.

دولت در مدیریت بحران و توانبخشی مقامات گفت: اولین زلزله به حال آن کانون در Saitual منطقه در حالی که یکی را لرزاند که در روز دوشنبه صبح زود تا به حال آن کانون در Champhai منطقه. هر دو این مناطق واقع شده در هند و میانمار مرز.

“نخست وزیر و اتحادیه خانه وزیر باید مطمئن باشید که این مرکز کمک خواهد کرد که ما با هر آنچه که ما نیاز داریم. ما سپاسگزار است که وجود دارد هیچ گزارشی از هیچ گونه تلفات” گفت: CM Zoramthanga.

“اما وجود داشته اند خسارت وارده به ساختمان ها و کلیساها و غیره. من خواسته ام از وزیر مسئول آن منطقه برای بازدید و ارزیابی خسارت,” او اضافه شده است.

مقامات گفت: سقف برخی از ساختمان ها از جمله جامعه سالن ها و کلیساها را مجوف در حالی که دیوارهای ساختمان های مختلف را توسعه داده اند ترک و برخی از مخازن آب نیز تحت تاثیر قرار.

“مقامات محلی رسیده اند نقطه به ارزیابی میزان آسیب. رقم دقیق خسارت در دسترس خواهد بود پس از ارائه گزارش خود گفت:” جان LT Sanga, مدیر, مدیریت بحران و توانبخشی بخش Mizoram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>