ساعت مودی مجموعه 10 میلیون هدف برای Kisan کارت ثبت نام

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نارندرا نخست وزیر خواسته است وزارت کشاورزی به ثبت نام حداقل 10 میلیون کشاورزان برای Kisan کارت های اعتباری در فوریه 23, ابراز نگرانی از روند کند پیشرفت یک برنامه با هدف افزایش دسترسی کشتکار به رسمی منابع اعطای وام با توجه به دو مقامات مستقیم با آگاهی از این موضوع است.

این مقامات که خواسته بود به نام اضافه شده است که مودی گفت که او باز برای حضور در یک رویداد به توزیع کارت به کشاورزان اما رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند است. رئیس جمهور ایالات متحده تنظیم شده است برای بازدید از هند در فوریه24-25.

کشاورزان تکیه بر کشاورزی اعتباری برای خرید های مختلف ورودی از کود برای آبیاری تجهیزات. عدم دسترسی کافی به نهادی اعتباری به معنی کشاورزان اغلب به ربا خوار وام از وام دهندگان خصوصی.

در یک جلسه در اوایل این ماه در دفتر نخست وزیر مودی با توجه به دو مقام ذکر شده در بالا گفت این بود: “نگرانی” است که تمام کشاورزان تحت PM-KISAN طرح ندارد Kisan کارت های اعتباری.

PM-KISAN است گل سرسبد درآمد حمایت از طرح دولت برای همه landholding کشاورزان که بر اساس آن ثبت نام کشتکار دریافت, نقدی, نقل و انتقالات از 6000 تومان یک سال و در سه قسط.

PM گفت: وزارت مزرعه در حال حاضر جزئیات 85 میلیون کشاورز تحت PM-KISAN و نه همه آنها ارائه شده است Kisan کارت های اعتباری.

کشاورزان پایگاه داده تولید شده توسط PM-KISAN که باعث می شود دیجیتال, نقدی, نقل و انتقالات است. دولت را کشف کرده است که ابزار آن در مدیریت های مختلف مزرعه سیاست. این برنامه برای استفاده از این پایگاه داده برای هدفمند تر تحویل طرح از جمله کشاورزی اعتباری.

پس از PM بخشنامه های وزارت جهاد کشاورزی برگزار کرده است هفت ویدئو کنفرانس با مقامات وزارت امور خارجه و دیگر وزارتخانه ها به گچ کردن یک استراتژی برای توزیع 10 میلیون کارت اعتباری در مدت کوتاهی. آن را نیز رسیده به توسعه روستایی وزارت به شیر 5.4 میلیون گروه خودیاری برای کمک به ثبت نام تلاش است.

بودجه 2020-21 مجموعه ای رسمی و اعطای وام هدف از Rs 15 لاخ کرور برایکشاورزان است. تحت تجدید نظر در دستورالعمل های استاندارد الزامات امنیتی مانند hypothecation از محصولات در حال حاضر انجام نمی شود به وام های کوچک به Rs 1 لاخ. این نیز قابل اجرا به وام availed از طریق Kisan کارت اعتباری طرح است که اجازه می دهد تا زمین-کشاورزان برگزاری دیدار کوتاه-مدت اعتبار مورد نیاز برای کشت.

قوی مزرعه رشد تولید ناخالص داخلی بستگی به سرمایه گذاری و تشکیل سرمایه یا ایجاد دارایی در بخش کشاورزی. با توجه به رزرو بانک هند گزارش 10% افزایش در نهادی اعتباری را افزایش می دهد کشاورزی خانوار سرمایه گذاری نزدیک به 3 درصد است. اما کشاورزان کوچک تمایل به بستگی دارد بیشتر رسمی اعتباری.

تحت Kisan کارت اعتباری طرح کشاورزان کوچک نیز می تواند سود قابل انعطاف حد از بین 10 ، 000 تومان و تومان 50,000 برای, پس از برداشت و انبار نیاز و راه اندازی در مقیاس کوچک گاوداری ها و مرغداری ها. برای این شعبه مدیران تقویت شده اند به پرداخت مبلغ بر اساس ارزیابی خود و بدون ارتباط آن با ارزش از کشاورزان زمین.

وزارت کشاورزی مقامات مشتاق هستند به شیر خود-کمک به گروه های هدف توزیع کارت است با نزدیک شدن به توسعه روستایی وزارت. “خود را محاسبه است که حتی اگر یکی از 5.4 میلیون گروه خودیاری می توانید یک کشاورز برای ثبت نام در Kisan کارت اعتباری طرح وزارت می توانید رک و بی پرده ثبت نام 5.4 میلیون ذینفع” یک توسعه روستایی اسلامی گفت: خواست نامش فاش نشود.

اقتصادی در سال جاری بررسی اشاره کرد که چالش ها از جمله اعتبار پوشش بیمه و آبیاری نیاز به خطاب به مردم و دولت برای تحقق آن اظهار داشت: هدف از دو برابر شدن درآمد مزرعه.

“کشاورزی اعتباری جریان هدف برای 2019-20 ثابت شده است در Rs 13,50,000 کرور و تا 30 نوامبر 2019, مبلغ تومان 9,07,843.37 کرور روپیه بوده است پرداخت. منطقه ای و توزیع محصولات کشاورزی اعتباری در هند بسیار اریب. مشاهده شده است که اعتبار کم است و در شمال شرق و پر از تپه و شرق متحده” بررسی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>