ساعت مودی می گوید نبرد طولانی می پرسد وزیران به طرح های آماده

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط لیز Mathew | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 7, 2020 4:05:05 am

narendra modi, india lockdown, india lockdown lifting, pm modi ministers interaction, coronavirus india news updates نخست وزیر نارندرا مودی

نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه خود خواسته شورای وزیران برای آماده سازی یک “تداوم کسب و کار طرح” برای خود وزارتخانه با یک لیست از 10 اولویت برای دوره پس از مستند برداشته شده است.

مودی همچنین از آنها خواست تا برای پیشنهادات را به همه گیر یک فرصت برای افزایش هند در بازار داخلی در حالی که کاهش وابستگی به کشورهای دیگر است.

شورای وزیران مورد بحث و بررسی راه های کمک به کشاورزان در فصل برداشت است که در بحران به دلیل عدم کارگران.

PM پیشنهاد بهره برداری از فن آوری و تشویق اکتشاف از راه حل های نوآورانه مانند استفاده از کامیون aggregators برای اتصال کشاورزان با mandis روی خطوط برنامه مبتنی بر خدمات تاکسی.

در طول تعامل با وزرای ارشد در هفته گذشته مودی پیشنهاد کرده بود که دولت ها باید در تدوین یک “مشترک استراتژی خروج” برای اطمینان از مبهوت دوباره ظهور از مردم هنگامی که این مستند به پایان می رسد.

در جلسه روز دوشنبه PM حاکی است که دولت مرکزی در حال کار بر روی چنین استراتژی است.

همچنین به عنوان خوانده شده | ساعت مودی لیست پنج وظایف BJP کارگران در COVID-19 مبارزه

در صبح در یک آدرس به BJP کارگران در حزب بنیاد روز مودی گفت: نبرد در برابر رمان coronavirus خواهد بود اما باید آن را به دست آورد.

“این یک نبرد طولانی,” مودی گفت. “خسته نباشید یا شکست خورده است. این یک جنگ است ما را به نفع خود. ماموریت ما این است که یک و تعهد ما یکی است و ما باید پیروزی در این جنگ” مودی گفت: BJP کارگران است.

او تکرار همان در دیدار با وزرای بیش از حد – و تاکید بر اهمیت بودن انگیزه و مصمم و هوشیار در جنگ علیه COVID-19 و به طور مداوم نظارت رفاه برنامه به طوری که منافع خود را در رسیدن به فقیر در شیوه ای بدون درز.

“بحران در بخش کشاورزی در طول این فصل برداشت شد یک نگرانی بزرگ مطرح شده توسط نخست وزیر. او می خواست تمام وزیران به آمده تا با پیشنهادات است که می تواند اجرا در مناطق مربوطه خود را. او همچنین در مورد راه هایی برای از سرگیری تولید در این مراکز با باقی مانده کارگران به طوری که فعالیت های اقتصادی می تواند دوباره زنده” یک منبع آشنا با بحث در این نشست گفت:.

این منبع گفت: نخست وزیر خواسته بود هر وزارت برای آماده سازی یک کسب و کار تداوم برنامه ریزی برای فعالیت های آن است.

با توجه به منبع دیگری مودی گفته بود که “می تواند وجود داشته باشد یک برنامه برای باز کردن مناطق که نمی شناخته شده به عنوان نقاط مهم”. PM این منبع گفت: “همچنین می خواستم از سرگیری فعالیت ها در بخش تولید به ویژه کسانی که برای صادرات”.

“PM گفت: این بحران می تواند تبدیل به یک فرصت برای ما برای پیدا کردن مناطق جدید صادرات و کشورهای جدید” این منبع گفت.

توجه داشته باشید رسمی در این نشست گفت: “صحبت کردن در مورد تاثیر COVID-19 در اقتصاد, نخست وزیر گفت که دولت باید در جای پای جنگ به کاهش تاثیر اضافه کرد که این وزارتخانه باید آماده تداوم کسب و کار طرح. او اشاره کرد که مدرج طرح به آرامی باز بخش که در آن نقاط هستند نه موجود باید اضافه کرد که این بحران ارائه می دهد یک فرصت برای تبدیل شدن به خود وابسته در بخش پزشکی است.”

مودی خواسته همه وزیران که به اتهام متحده در جنگ علیه coronavirus به گرفتن بازخورد از مقامات منطقه در هر دو بخش کشاورزی و بخش های تولید.

وزیران خواسته شد برای برقراری ارتباط exhaustively با دولت و دولت های منطقه به خصوص در ولسوالی های شناسایی شده اند که به عنوان نقاط مهم و برای آگاهی از وضعیت بر روی زمین با توجه به مشکلات در حال ظهور.

آنها همچنین خواسته شد تا اطمینان حاصل شود که PDS مراکز شلوغ نیست و برای اقدام در مورد شکایت از blackmarketing و افزایش قیمت کالاهای ضروری.

رسمی از اتحادیه وزیران است که طوفان مغزی در مورد مسائل ناشی از سراسر کشور مستند بیش از حد شده است بحث در مورد گزینه های پست مستند دوره به پایان می رسد که در تاریخ 14 آوریل. کمیته ملاقات روز جمعه و انتظار برای دیدار دوباره این هفته است.

در جلسه روز دوشنبه PM تاکید کرد که مستند اقدامات و اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای مورد نیاز به رفتن دست در دست.

“نخست وزیر گفت که ضروری است که استراتژی برای شرایط اورژانس یک بار مستند به پایان می رسد… در حالی که ذکر است که با توجه به چالش های اورژانس کشور نیاز به کاهش وابستگی به دیگر ملت او خواسته تمام ادارات برای حفظ یک هدف شاخص در چگونه کار خود را ترویج را در هند” توجه داشته باشید رسمی گفت.

در این جلسه همچنین توسط مدیر, منشی, کابینه, وزیر و دیگر مقامات ارشد که به مفصل سخنرانی در “مراحل گرفته شده برای دیدار با چالش های در حال ظهور” از انتشار رسمی گفت.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: چه چیزی می تواند باعث COVID-19 بیمار به عود پس از بهبود ؟ | COVID-19 مستند به تمیز کردن هوا, اما ممکن است این خبر خوب. اینجا چرا | می تواند جایگزین طب کار در برابر coronavirus? | پنج دقیقه تست برای COVID-19 شده است آماده و هند و ممکن است دریافت آن بیش از حد | چگونه هند در حال ساخت تا دفاع در طول مستند | چرا تنها کسری از کسانی که با کروناویروس بشدت رنج می برند | چگونه بهداشت و درمان کارگران محافظت از خود را از آلوده شدن? | چه آن را به راه اندازی جداسازی بخش?

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>