ساعت مودی بررسی آماده سازی برای مقیاس بزرگ Covid-19 واکسیناسیون ورزش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک روز پس از هند برای اولین بار Covid-19 واکسن نامزد دریافت مرکزی داروهای کنترل کننده را تایید بشر بالینی, نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه بررسی هند آماده سازی برای واکسیناسیون وسیع جمعیت در برابر بیماری کروناویروس (Covid-19) هنگامی که یک واکسن در دسترس می شود.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

واکسیناسیون باید مقرون به صرفه و جهانی مودی گفت. در یک نشست سطح بالا به کارگردانی مقامات شروع به کار بر روی یک برنامه ریزی دقیق برای انجام چنین بزرگ ورزش در کشور از 1.3 میلیارد نفر از مردم و نقد و بررسی آماده سازی در محل برای واکسیناسیون علیه این بیماری ویروسی است که آلوده حداقل 10 میلیون کشته و 508,876 در سراسر جهان است. در هند این بیماری آلوده 566,840 مردم و باعث 16,893 مرگ و میر.

روز دوشنبه بهارات زیست فناوری گفت: آن را تا به حال دریافت دارو کنترل تایید برای انجام آزمایش های انسانی در یک واکسن آن توسعه یافته در همکاری با شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) و موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) پونا. محاکمات انتظار می رود برای شروع در ماه جولای این شرکت اعلام کرد.

ICMR-NIV محققان موفق به جداسازی و فرهنگ 11 گونه از سواب نمونه در اوایل فوریه از اولیه Covid-19 بيمار در کرالا است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه واکسن و کمک به تحقیقات.

واکسیناسیون هند گسترده و متنوع جمعیت نیاز به عامل در مسائل از جمله کسانی که مربوط به مدیریت پزشکی زنجیره تامین prioritisation در خطر جمعیت و هماهنگی بین سازمان های مختلف درگیر در این فرآیند و همچنین نقش بخش خصوصی و جامعه مدنی در بیانیه ای که از دفتر نخست وزیر گفت.

دولت اختصاص داده است ₹100 کرور از این ساعت-مراقبت (نخست وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری) صندوق برای حمایت از ابتکار عمل برای توسعه یک واکسن علیه این بیماری کروناویروس (Covid-19). وجود دارد به عنوان بسیاری به عنوان 25 واکسن توسعه طرح های در دست انجام در هند و در سراسر موسسات دانشگاهی, صنعت, صنعت و شروع یو پی اس با توجه به گروه بیوتکنولوژی است که یکی از سازمان های رهبری کار تحقیقاتی در Covid-19 مدیریت.

این ساعت متمرکز بر چهار اصول راهنما است که به صورت پایه از این تلاش ملی: از جمله گروه های آسیب پذیر باید شناسایی شده و دارای اولویت برای اوایل واکسیناسیون; واکسیناسیون از هر کسی در هر جایی باید بدون تحمیل هر گونه اقامتگاه های مربوط به محدودیت; باید مقرون به صرفه و جهانی; هیچ فرد باید پشت سر گذاشت و تمام مراحل از تولید به واکسیناسیون باید تحت نظارت و پشتیبانی در زمان واقعی با استفاده از فن آوری است.

گروه های آسیب پذیر شامل پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشتی درمانی غیر پزشکی خط مقدم Covid-19 رزمندگان و مردم آسیب پذیر در میان جمعیت عمومی است.

در سطح جهان وجود دارد 13 تجربی واکسن در آزمایشات بالینی و یکی دیگر از 129 در ارزیابی بالینی مرحله با توجه به سازمان بهداشت جهانی پیش نویس چشم انداز Covid-19 واکسن.

PM کارگردانی مقامات به بررسی تکنولوژی های موجود گزینه هایی که می توانید فرم ستون فقرات ملی تلاش برای واکسینه کردن تمام مردم در راه کارآمد ترین و به موقع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>